• Beyond Enemy Lines
Vyberte si svou cestu!Jste speciální agent vybavený tou nejmodernější technikou, pracujete v absolutním utajení jako osamělý vlk daleko za hranicí nepřítele.Váš úkol: Získat zpět kontrolu nad satelitem vybaveným nukleárními raketami zachycenými sovětskými separatisty.Zamyslete se nad vaší cestou, pozorujte své nepřátele, propašujte se do základny a dokončete svůj cíl. Máte naprostou svobodu volby své cesty – hlasitý střelec nebo tichý zabiják - je to vaše volba! Za Enemy Lines je neústupná, intenzivní zkušenost, ve které jsou důležité dovednostní a taktické rozhodnutí!Beyond Enemy Lines neodpouští a pouze vaše taktické rozhodnutí stoji mezi vámi a smrtí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Beyond Enemy Lines

  • 264 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 263

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Clandestine

Clandestine

V období studené války zažívalo špionské povolání zlaté časy. Černobílá éra ale nemohla trvat věčně, díky pádu Sovětského svazu se svět tajných služeb..

466 Kč

The Elder Scrolls Online Morrowind Upgrade

The Elder Scrolls Online Morrowind Upgrade

Obsahuje: The Elder Scrolls Online: Morrowind (Rozšíření) a Předběžný přístup od 22. května 2017! Tato verze není kompatibilní se steamovou verzí! Vyž..

494 Kč

Space Hulk Ascension

Space Hulk Ascension

Překopávky původní hry "Space Hulk", jež vychází ze své deskové předlohy ze světa Warhammer 40 000. Hráč se ujme role velitele kapituly vesmírných mar..

135 Kč

Toby The Secret Mine

Toby The Secret Mine

The Secret Mine připomíná hru Limbo. Jedná se o 2D plošinovku se siluetovou grafikou.Klidný způsob života v malé vesnici v horách byl narušen únosem v..

213 Kč

Poslední zobrazené

Beyond Enemy Lines

Beyond Enemy Lines

Vyberte si svou cestu!Jste speciální agent vybavený tou nejmodernější technikou, pracujete v absolutním utajení jako osamělý vlk daleko za hranicí nep..

264 Kč Cena bez DPH: 264 Kč

Platební možnosti

Imagem