• Beyond Eyes
Beyond Eyes je moderní pohádka o přátelství a o hledání odvahy. Krok za krokem provázíte mladičkou Rae po cestě, která jí změní život, a odkrýváte neuvěřitelný svět. Rae oslepla už jako dítě a od té doby se bála opustit bezpečí a pohodlí svého domova. Její svět se obrátí naruby poté, co se její kočka Nani ztratí. Rae musí sebrat veškerou odvahu a postavit se svému strachu z velkého světa, aby našla svou nejlepší kamarádku.Přednosti hry: Zažijte svět z unikátní perspektivy slepé dívky, která musí čelit světu mimo dům svých rodičů a musí se poprat s překážkami, které jí její hendikep staví do cesty.Ponořte se do unikátně vykresleného prostředí, které vyzývá k prozkoumání, a krásný hudební podkres.Na cestě za její kočičí kamarádkou musíte Rae pomoci k pochopení pro ni neznámého světa, který se za ta léta, co ztratila zrak, velmi změnil.Postupem v příběhu odemykejte achivementy a pomozte malé Rae k tomu, aby se navzdory svému hendikepu cítila v prostředí dobře.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Beyond Eyes

  • 277 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 277

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Human Fall Flat

Human Fall Flat

Human: Fall Flat je atypická logická hra s nelineární rozehrávkou, ve které hlavní roli hraje fyzika. Úkolem hráče je útěk ze surrealistické země snů...

213 Kč

Handball 16

Handball 16

Hrajte se všemi vašimi oblíbenými týmy v unikátním simulátoru házené Handball 16.Nový způsob hraníRealistický herní systém využívá nejnovějších techno..

213 Kč

Halo Wars 2 Xbox One

Halo Wars 2 Xbox One

Druhé Halo Wars je akční RTS na dosud největším bojišti univerza Halo. Připravte se stanout v čele armád Spartanů a dalších bojových sil světa Halo, j..

494 Kč

RESCUE 2 Everyday Heroes

RESCUE 2 Everyday Heroes

Kolik životů zachráníte? V roli hasiče si tuto základní otázku budete muset klást každý den. Převezměte úplnou kontrolu nad každým aspektem vzrušující..

462 Kč

Poslední zobrazené

Beyond Eyes

Beyond Eyes

Beyond Eyes je moderní pohádka o přátelství a o hledání odvahy. Krok za krokem provázíte mladičkou Rae po cestě, která jí změní život, a odkrýváte neu..

277 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Platební možnosti

Imagem