• Beyond Space
Beyond Space je nejmodernější 3D vesmírná střílečka, která vtáhne hráče do těch nejtemnějších příběhů v duchu nejlepších vesmírných seriálů. Spousty planetárních systémů, mlhovin a asteroidových pásů k prozkoumání. Detailní 3D grafika, okouzlující, krásně malovaný vesmír, působivé speciální efekty a renderované záře, světla, sluneční paprsky a odrazy.To všechno ještě zintenzivňuje dynamický soundtrack a úžasné zvukové efekty.Jste Max Walker, vesmír křižující dobrodruh a nájemný pilot, který je zatažen do celogalaktického konfliktu.Epická vesmírná odysea na úrovni největších holywoodských trháků: Vaše putování začne ve chvíli, kdy Max Walker uzavře kontrakt s Alliance of Planets a je okamžitě zatažen do celogalaktického konfliktu.Jeho mise ho zavede až za hranice vesmírů, bude bojovat se spoustou různých protivníků a setká se s pirátskými lordy, intrikujícími politiky, zákeřnými spojenci a ambiciózními vůdci - to vše je propojené do epického vesmírného dobrodružství, které změní podobu galaxie.Ponořte se do tohoto originálního bohatého a chytlavého příběhu lokalizovaného do angličtiny s dabingem dialogů a filmečků od anglických herců.Pilotujte ty nejmodernější vesmírné stíhačky: Ujměte se svojí lodi a předveďte svoje letecké dovednosti při provádění úhybných manévrů, když se vám na monitoru objeví varování "Incoming" a vy musíte setřást nepřátelské pronásledovatele nebo naváděné rakety...Odemkněte si v hangáru širokou nabídku lodí a vyberte si z tuctů předmětů ty nejlepší zbraně, štíty a přídavné spalování, abyste vytvořili tisíce různých kombinací pro všechny možné situace.Chytří nepřátelé: Nepřátelé v Beyond Space jsou chytří a charakterizuje je jejich AI. Každá jednotka má svoji vlastní bitevní taktiku. Letky flotily se před útokem seskupují, kdežto piráti se chovají více neorganizovaně... a poněkud nepředvídatelně.Pokročilá AI s nastavitelnou úrovní obtížnosti, která vás udrží v pozoru.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Beyond Space

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 135

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Perimeter + Perimeter: Emperors Testament pack

Perimeter + Perimeter: Emperors Testament pack

Perimeter je inovativní real-time strategiem který přináší celou řadu nových myšlenek do žánru RTS. Využívej strategické formování terénu, které Ti um..

212 Kč

State of Decay 2

State of Decay 2

Americké maloměsto, rok od dnešního dne. Mrtví povstali a civilizace padla! Živé mrtvé nedokáže zastavit ani armáda, a lidstvu tak nyní hrozí vyhynutí..

819 Kč

NPPD Rush

NPPD Rush

NPPD Rush je akční RPG v otevřeném světě s unikátní a silnou příběhovou linkou. Město Nauseous Pines bylo zaplaveno drogovým šílenstvím. Dokáží „Socke..

136 Kč

Eset NOD32 Antivirus 1lic, 1 rok

Eset NOD32 Antivirus 1lic, 1 rok

Rychlá práce s počítačemDíky nízkým systémovým nárokům máte k dispozici vždy dostatek výkonu k práci, prohlížení internetu nebo h..

769 Kč

Poslední zobrazené

Beyond Space

Beyond Space

Beyond Space je nejmodernější 3D vesmírná střílečka, která vtáhne hráče do těch nejtemnějších příběhů v duchu nejlepších vesmírných seriálů. Spousty ..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem