• Big Pharma
Jestli jste fandové her Tycoon, tak hra Big Pharma je přímo pro vás! Tento simulátor a management fabriky na výrobu léků je prostě pohlcující záležitostí, která dokáže vtáhnout do hry na dlouhé hodiny a dny. Komu by se nelíbilo si vytvořit vlastní fabriku na výrobu léků a při tom, je taky sami tvořit? Prostě paráda!Hráč bude muset vybudovat farmaceutického obra, co vydělává na léčení lidských chorob. Postavíte si základní linku na výrobu léků, ale nejdůležitější je správné mixování chemikálií, aby vaše léky měly co možná nejméně vedlejších účinků. Postupem času bude hráč nucen měnit a překopávat svoje linky, když přibydou další chemikálie, léky vše si bude muset naplánovat. Konkurence nepříjemně tlačí ceny dolů, zaměstnanci chtějí své platy.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Big Pharma

  • 208 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 207

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Railway Empire

Railway Empire

Spojené státy, 1830: „Nový svět“ je na vzestupu! Průmysl vzkvétá a rozbíhá se závod o to, kdo vybuduje tu největší a nejlepší železniční říši v celé S..

634 Kč

Smoots World Cup Tennis

Smoots World Cup Tennis

Přidejte se ke Smootům a zúčastněte se všech turnajů na Světovém tenisovém okruhu.Přizpůsobte si Smoota podle svéhoUpravte si svůj vzhled! Vytvořte si..

310 Kč

Flight Sim World

Flight Sim World

Nová letecká simulace je zde!Vyberte si z flotily elegantních, vysoce detailních letadel a leťte na exotická m&iacu..

281 Kč

The Travels of Marco Polo

The Travels of Marco Polo

Historická Point & Click adventura pro celou rodinu.Janov, léta páně 1298. Spisovatel Rustichello da Pisa sdílel celu s benátským námořním kapitánem, ..

190 Kč

Poslední zobrazené

Big Pharma

Big Pharma

Jestli jste fandové her Tycoon, tak hra Big Pharma je přímo pro vás! Tento simulátor a management fabriky na výrobu..

208 Kč Cena bez DPH: 208 Kč

Platební možnosti

Imagem