• Binary Domain
Binary Domain je týmovou střílečkou od Toshihira Nagoshiho, tvůrce mnoha populárních videoher společnosti Sega, včetně kritiky opěvované série Yakuza. Při hraní se ocitnete v roce 2080, a to konkrétně uprostřed intenzivní bitvy lidstva v roboty napadeném Tokiu.
Postupně se propracováváte přes opuštěné zanedbané části města a přitom ovládáte mezinárodní mírovou jednotku. Ústředním tématem hry Binary Domain je vysoce pokročilá umělá inteligence, která učiní pohyb po bitevním poli přesvědčivější, než kdykoli předtím. Kvůli tomu budete muset plánovat své tahy strategicky a pečlivě, abyste se vůbec prokousali přes nepřátelská prostředí. Hra nabídne rovněž kooperativní a soutěžní režimy pro až deset hráčů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Binary Domain

  • 177 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 177

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Demon Hunter Chronicles from Beyond

Demon Hunter Chronicles from Beyond

Demon Hunter: Chronicles from Beyondje klasickým představitelem point and click adventur. Na svět se díváte z vlastních očí, přičemž pro pohyb a jakék..

72 Kč

Aragami

Aragami

Staňte se dokonalým stínovým zabijákemHráči budou ovládat Aragamiho, nemrtvého zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, kterého ze záhrobí povolala Yami..

213 Kč

Destiny 2

Destiny 2

Poslední útočiště lidstva padlo pod náporem obrovské invazní armády vedené Ghaulem, impozantním velitelem brutální Rudé legie. Ten zbavil městské Strá..

494 Kč

The Surge

The Surge

V silně dystopické budoucnosti, kdy se Země chýlí ke sklonku svého života, musí ti, kteří zůstávají v přelidněných městech, pracovat, aby vůbec přežil..

185 Kč

Poslední zobrazené

Binary Domain

Binary Domain

Binary Domain je týmovou střílečkou od Toshihira Nagoshiho, tvůrce mnoha populárních videoher společnosti Sega, včetně kritiky opěvované série Yakuza...

177 Kč Cena bez DPH: 177 Kč

Platební možnosti

Imagem