• Bionic Commando Rearmed
Klasická arkádovka se vrací na scénu v Bionic Commando Rearmed, v reedici klasické hry pro konzole NES, dostupné již nyní na PC počítačích.Dvacet let po vydání 8 bitové klasiky Bionic Commando Rearmed oživuje svět originálu s kompletní grafickou modernizací „2,5D”. Bionic Commando Rearmed zachovává originální spojení houpání a střílení v intenzivním side-scrolleru ve 2D za zvuků úplně nového soundtracku založeného na klasické 8 bitové hudbě z mistrovského díla pro konzolu NES.Avšak Rearmed je něco více než jen reedice – nabízí zcela nové režimy jako režim kooperace pro 2 hráče, chytřejší Umělou Inteligenci protivníků, nové dovednosti bionické paže, nové zbraně, větší bossy a online hodnocení. Bionic Commando Rearmed se drží  věrně příběhu známého ze hry pro NES a vypráví o první misi Nathana „R.A.D.” Spencera, vyslaného osvobodit zajatého agenta Super Joe z rukou Impéria.Fanoušci původního příběhu mohou očekávat účast všech postav z verze pro konzolu NES a také to, že se objeví památné události, které této hře zajistily mezi fanoušky tak velkou popularitu. Rearmed se také spojí se svým „větším bratrem” ve 3D na počítače PC, s obsahem k odblokování, nápovědami ve hře a s dějem, který obě hry spojí.Klíčová charakteristika:Klasický gameplay známý ze hry Bionic Commando, vylepšený o nové dovednosti, zbraně a bossyRežim spolupráce pro 2 osobyCelková současná vizuální a zvuková modernizaceKompatibilita mezi hrami – dokonči stanovené fragmenty hry Bionic Commando Rearmed, abys mohl odblokovat nový obsah a nápovědy pro pokračování Bionic CommandoPokoje výzev – překážkové dráhy a hádanky s houpáním se, které prověří tvé dovednosti s tvými nejlepšími výsledky porovnávanými s jinými hráči v online hodnoceníPanely Top-Down – návrat gameplay postupující shora dolů na originálních úrovních  „Potyčka s protivníkem”, s hudbou remixovanou z klasického Commando!Multiplayerový režim – maximálně 4 hráči mohou bojovat v šíleném boji se střílečkou a houpáním se!Ilustrace ve hře jsou od Shinkiro, jednoho z nejtalentovanějších umělců Capcom

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bionic Commando Rearmed

  • 277 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 277

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Overcooked Gourmet Edition

Overcooked Gourmet Edition

The Overcooked Gourmet Edition přináší oblíbenou kooperační hru a balíček Lost Morsel v jednom balení, které vyzkouší vaše kulinářské schopnosti. Over..

381 Kč

GOD EATER 2 Rage Burst

GOD EATER 2 Rage Burst

Záhadný červený déšť vyvolává smrtící pandemii nazvanou černý mor. Bez lé..

320 Kč

Gold Rush!

Gold Rush!

Gold Rush! vás přenese zpět do roku 1848, času zlatokopů, jednho z nejzajímavějších období americké historie. Gold Rush! umožňuje tři různé herní způs..

190 Kč

Project Remedium

Project Remedium

V této první hře studia Atomic Jelly nanobot cestuje lidským organismem, aby se zvrátil účinky zvláštní nemocí a řadu nešťastných událostí, ke kterým ..

112 Kč

Poslední zobrazené

Bionic Commando Rearmed

Bionic Commando Rearmed

Klasická arkádovka se vrací na scénu v Bionic Commando Rearmed, v reedici klasické hry pro konzole NES, dostupné již nyní na PC počítačích.Dvacet let ..

277 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Platební možnosti

Imagem