• BioShock Infinite Columbia’s Finest
V této sadě se nachází obsah balíků Industrial Revolution Pack a Upgrade Pack, jež byly původně součástí speciálních edic BioShock Infinite Premium a Ultimate Songbird. Začněte hru s 500 stříbrnými orly (Silver Eagles - herní měna), 5 šperháky, jež vám ulehčí pohyb po Columbii, a šesti jedinečnými bonusy k výbavě. Předměty Kutilská zhouba (Handyman Nemesis), Sladký amok (Sugar Rush), Rychlonožka (Fleet Feet), Býčí útok (Bull Rush), Extra! Extra! a Zrádce (Betrayer) poskytují bonusy k síle útoku, rychlosti pohybu či nalezené kořisti. Společně s tímto obsahem získáte také přístup ke dvěma vylepšením arzenálu: Comstockově brokovnici China Broom a Comstockově odstřelovací pušce Bird's Eye.© 2002-2012, Take-Two Interactive Software, Inc. Vyrobila společnost Irrational Games. BioShock, BioShock Infinite, BioShock Infinite: Industrial Revolution, Irrational Games, 2K Games a jejich logotypy jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní obchodní značky jsou vlastnictvím jejich majitelů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BioShock Infinite Columbia’s Finest

  • 174 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 173

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Legends of Persia

Legends of Persia

Legends of Persia je velmi ambiciózní akční RPG s prvky adventury, které spojuje krvavé bitvy, používání předmětů, vytváření postavy a příběh. Příběh ..

299 Kč

Shtriga Summer Camp

Shtriga Summer Camp

Chyť ducha mrtvé vědmy dříve, než pohltí další oběť! Prázdninový tábor měl být vždycky zárukou hezkých vzpomínek a nových zkušeností. Avšak děti na je..

92 Kč

Exorder

Exorder

Kouzelný svět hry Exorder čeká na vás!Hra Exorder je nejen pohledná, ale má také pod čepicí! Pod vrstvou pestrobarevné grafiky leží chytře navržený ta..

549 Kč

My Farm

My Farm

Úžasný farmářský simulátor! Na začátku máte jen slepici, prázdné pole a několik mincí. Musíte nakrmit slepici, postarat se o ni a zlepšit její životní..

266 Kč

Poslední zobrazené

BioShock Infinite Columbia’s Finest

BioShock Infinite Columbia’s Finest

V této sadě se nachází obsah balíků Industrial Revolution Pack a Upgrade Pack, jež byly původně součástí speciálních edic BioShock Infinite Premium a ..

174 Kč Cena bez DPH: 174 Kč

Platební možnosti

Imagem