• Biozone
Prozkoumejte podivnou nákazu, která mění vaše kamarády na zlé mutanty! Podejte si nepřeberné množství nepřátel v klasické arkádě hluboko v džunglích jižní Ameriky. Popadni zbraň, odstraň zlého bioteroristu Dr. Membranuse, najdi lék na virus, a zachraň svět! Vlastnosti: Non stop bitevní akce. Zahrajte si 15 různých misí a zničte nepřeberné množství zlých nepřátel Vyberte si z množství zbraní, sbírejte vylepšení, granáty a power upy. Zabíjejte biomutanty Probijte se nepřátelským táborem (nezapomeňte na granáty)

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Biozone

  • 310 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 309

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Monster Hunter World

Monster Hunter World

Hra pro PC Monster Hunter: World. Monster Hunter představuje kriticky oceňovanou sérii akčních RPG, které se prodalo více jak 40 miliónů kusů po celém..

1 049 Kč

Pure Farming 2018

Pure Farming 2018

Využijte nejnovější technologie a nejmodernější licencované stroje ke správě své vlastní farmy. Ve hře je dostupné prostředí evropské, asijské i ameri..

337 Kč

Oriental Empires

Oriental Empires

Vstupte do světa starověkého Orientu ve hře Oriental Empires. Ovládejte město nebo kmen z úsvitu čínské historie, proměňte ji na velké impérium a rozv..

353 Kč

Bulletstorm Full Clip Edition

Bulletstorm Full Clip Edition

Vtěl se do postavy Graysona Hunta, jehož loď ztroskotala na opuštěné planetě, a rozhodni se: přežití nebo pomsta! Grayson Hunt — člen elitního týmu za..

309 Kč

Poslední zobrazené

Biozone

Biozone

Prozkoumejte podivnou nákazu, která mění vaše kamarády na zlé mutanty! Podejte si nepřeberné množství nepřátel v klasické arkádě hluboko v džunglích j..

310 Kč Cena bez DPH: 310 Kč

Platební možnosti

Imagem