• Bitdefender Antivirus Plus 1 lic. 1 rok
BitDefender Antivirus je antivirový program uznávaného výrobce, který umožňuje snadno a rychle chránit počítač před škodlivým softwarem. Program je navržen jako jednoduchá ochrana počítače před různými druhy škodlivého softwaru (viry, trojské koně, spyware, malware, rootkity atd.).BitDefender Antivirus obsahuje vysoce účinné vyhledávací algoritmy, certifikované mezinárodní asociaci počítačové bezpečnosti ICSA Labs. Ty umožňují nalézt jakoukoliv známou bezpečnostní hrozbu velmi rychle. Program umožňuje široké možnosti nastavení automatického a ručního skenování počítače.Produkt je určen pro 1 zařízení na 1 rok.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bitdefender Antivirus Plus 1 lic. 1 rok

  • 449 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 448

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Shadows on the Vatican - Act 1 Greed

Shadows on the Vatican - Act 1 Greed

Při návštěvě Říma z Chicaga, kde pracuje jako doktor, zareaguje bývalý kazatel James Murphy na tajemnou žádost o pomoc jeho přítele Cristoforo. Zmizen..

190 Kč

Flockers

Flockers

Po devatenáct let byly ovce nedílnou součástí děsivého arsenálu Worms. Po letech zadržování v otroctví jejich ďábelských pánů teď ale ovce konečně vyr..

84 Kč

Skulls of the Shogun

Skulls of the Shogun

Vstupte do posmrtného života Samuraje a spojte své síly s živými duchovními samurajskými válečníky, magickými zvířaty a samurajskými generály. Je to r..

151 Kč

HyperSonic 4

HyperSonic 4

HyperSonic 4 je vysokorychlostní akční střílečka. Je to trysková hra se spoustou raket, explozí a akce. Hráč se stane pilotem stíhačky v kampani s nap..

136 Kč

Poslední zobrazené

Bitdefender Antivirus Plus 1 lic. 1 rok

Bitdefender Antivirus Plus 1 lic. 1 rok

BitDefender Antivirus je antivirový program uznávaného výrobce, který umožňuje snadno a rychle chránit počítač před škodlivým softwarem. Program je na..

449 Kč Cena bez DPH: 449 Kč

Platební možnosti

Imagem