• Bitdefender Total Security 2017 1lic. 3 měs.
Bitdefender Total Security 2017 představuje nejvyšší stupeň ochrany domácího počítače založenou na technologii již několikrát oceněné společností AV-TEST titulem Best Protection. Produkty Bitdefender mají velice jednoduché a uživatelsky příjemné grafické rozhraní, díky němuž je každodenní používání antiviru naprosto bezproblémové.Bitdefender Total Security poskytuje ochranu před malware a spyware, poskytuje ochranu před krádeží identity a chrání vaše online soukromí.Samozřejmostí je také ochrana počítače před průnikem zvenčí a útoky hackerů díky integrovanému firewallu. K dispozici jsou také funkce rodičovské kontroly a šifrování souborů. Funkce AntiTheft pomohou najít nebo na dálku vymazat vaše zcizené či ztracené zařízení.Kompletní ochrana datBitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaruPokročilá ochrana před hrozbamiTechnologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.Ransomware ochranaBitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.FIREWALLNový firewall prokazuje vynikající výkon při určování průniků, efektivní filtrování příchozího a odchozího síťového provozu a to i přes Wi-fi sítě.Využívejte online bankovnictví bez obavVytvářejte online platby z unikátního dedikovaného prohlížeče, který zabezpečí Vaše účty před zneužitím. Bitdefender Safepay může nyní automaticky vyplnit údaje platebních karet do platebních polí.A mnoho dalšího co je potřeba k Vaší bezpečnosti.Produkt je určen na 3 měsíční zabezpečení na 1 PC.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bitdefender Total Security 2017 1lic. 3 měs.

  • 208 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 207

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Crew Xbox One

The Crew Xbox One

The Crew je revoluční závodní hrou, která je exkluzivně vyvíjena pro konzole nové generace a high-end PC. Síla nového hardwaru umožňuje zcela revolučn..

426 Kč

Worms Revolution Funfair

Worms Revolution Funfair

Vyhrňte si rukávy a užijte si trochu té pouťové zábavy s 5 novými puzzly a novým prostředím. Kromě nových puzzlů vás čekají také nové zbraně, možnosti..

136 Kč

NARUTO Ultimate Ninja STORM HD

NARUTO Ultimate Ninja STORM HD

NARUTO: Ultimate Ninja STORM umožňuje hráčům bojovat v plně trojrozměrném, rozlehlém prostředí. Hráči mohou využít silnou techniku a akrobatické úniky..

213 Kč

Adam Wolfe

Adam Wolfe

Jsi Adam Wolfe, badatel paranormálních jevů. Pohání tě touha přijít na kloub tajemnému zmizení tvé sestry a tak vyrážíš do temných uliček San Francisc..

123 Kč

Poslední zobrazené

Bitdefender Total Security 2017 1lic. 3 měs.

Bitdefender Total Security 2017 1lic. 3 měs.

Bitdefender Total Security 2017 představuje nejvyšší stupeň ochrany domácího počítače založenou na technologii již několikrát oceněné společností AV-T..

208 Kč Cena bez DPH: 208 Kč

Platební možnosti

Imagem