• Bitdefender Total Security 2017 5lic. 1 rok
Bitdefender Total Security 2017 představuje nejvyšší stupeň ochrany domácího počítače založenou na technologii již několikrát oceněné společností AV-TEST titulem Best Protection. Produkty Bitdefender mají velice jednoduché a uživatelsky příjemné grafické rozhraní, díky němuž je každodenní používání antiviru naprosto bezproblémové.Bitdefender Total Security poskytuje ochranu před malware a spyware, poskytuje ochranu před krádeží identity a chrání vaše online soukromí.Samozřejmostí je také ochrana počítače před průnikem zvenčí a útoky hackerů díky integrovanému firewallu. K dispozici jsou také funkce rodičovské kontroly a šifrování souborů. Funkce AntiTheft pomohou najít nebo na dálku vymazat vaše zcizené či ztracené zařízení.Kompletní ochrana datBitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaruPokročilá ochrana před hrozbamiTechnologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.Ransomware ochranaBitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.FIREWALLNový firewall prokazuje vynikající výkon při určování průniků, efektivní filtrování příchozího a odchozího síťového provozu a to i přes Wi-fi sítě.Využívejte online bankovnictví bez obavVytvářejte online platby z unikátního dedikovaného prohlížeče, který zabezpečí Vaše účty před zneužitím. Bitdefender Safepay může nyní automaticky vyplnit údaje platebních karet do platebních polí.A mnoho dalšího co je potřeba k Vaší bezpečnosti.Produkt je určen na 1 rok zabezpečení na 5 zařízení.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bitdefender Total Security 2017 5lic. 1 rok

  • 948 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 948

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Syberia 3 An Automaton with a plan

Syberia 3 An Automaton with a plan

Robot s plánemVydej se na nové dobrodružství „An Automaton with a Plan“ odehrávající se v čarovném světě Syberie 3! Vžij se do role slavného robota Os..

147 Kč

Mushroom Wars

Mushroom Wars

Musíš se stát generálem Houbové armády. Jako nebojácný velitel, zkušený stratég vedete svou armádu do bitev s nepřátelskými kmeny, zabíráte jejich osa..

132 Kč

Castles

Castles

Castles nabízí 3 herní režimy (příběh, duel a přežití) a může být skvělou zábavou pro nejednoho hráče v režimu multiplayer. S více než 50 úrovnněmi, k..

92 Kč

Freight Tycoon Inc

Freight Tycoon Inc

Freight Tycoon je ekonomický simulátor, který otestuje manažerské dovednosti hráčů. Umístí vás do role majitele dopravní společnosti a budete muset vy..

168 Kč

Poslední zobrazené

Bitdefender Total Security 2017 5lic. 1 rok

Bitdefender Total Security 2017 5lic. 1 rok

Bitdefender Total Security 2017 představuje nejvyšší stupeň ochrany domácího počítače založenou na technologii již několikrát oceněné společností AV-T..

948 Kč Cena bez DPH: 948 Kč

Platební možnosti

Imagem