• Blackbay Asylum
Ujímáte se role zmateného psychopata, kterému se jednoho dne naskytne příležitost uniknout ze své cely. Prozkoumávejte nemocnici, řešte náročné hádanky, přežijte nekončící hrůzy a následujte příběh Douga Dunheiwa, snažícího se objasnit události v Blackbay Asylum.Doug Dunaheiw, odsouzený masový vrah a psychopat sedí ve své cele a píše dopis na rozloučenou svému vycpanému medvídkovi Teddymu, protože má podstoupit experimentální operaci. Nicméně brzo zjistí, že dveře jeho cely jsou odemčené a rozpadající se nemocnice je opuštěná. S Teddym přivázaným na opasek se vydává za svobodou... Ale ono se to lehčeji řekne, než udělá!Prastaré zlo se zmocnilo nemocnice a spojuje sny a realitu v jeden svět. Nevýslovné hrůzy se plíží za každým rohem a mysl zničující hádanky zaplňují chodby, čímž prakticky znemožňují únik komukoliv, kromě toho nejdrsnějšího psychopata!Hlavní vlastnosti: Blackbay Asylum je adventura/logická/hororová/komediální hra inspirovaná s příběhem inspirovaným H.P. Lovecraftem.Přepínání mezi pohledem z ptačí perspektivy a pohledem z vlastních očí v závislosti na situaci/úrovni.Plně interaktivní prostředí! Doug může použít prakticky cokoliv kolem sebe od počítačů a dveří až po květiny v květináčích a odpadkové koše. A pokud něco nemůže použít nebo sebrat, alespoň to okomentuje.Spousty a spousty hlavolamů!Bojujte s příšerami pomocí pastí a důvtipu. (nebo zemřete hroznou smrtí)Jednoduše použitelný inventář a deník.Interaktivní rozhovory s dalšími přeživšími.Příběh inspirovaný H.P Lovecraftem vyprávěný prostřednictvím starých deníků, poznámek a dialogů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blackbay Asylum

  • 75 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 75

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Tales of Symphonia

Tales of Symphonia

EPICKÁ BITVA O PŘEŽITÍ - Ve zmírajícím světě se povídá legenda o Vyvoleném, který má jednoho dne povstat z řad lidí a země bude znovuzrozena. Hranice ..

303 Kč

Syberia 3 An Automaton with a plan

Syberia 3 An Automaton with a plan

Robot s plánemVydej se na nové dobrodružství „An Automaton with a Plan“ odehrávající se v čarovném světě Syberie 3! Vžij se do role slavného robota Os..

147 Kč

HuniePop

HuniePop

HuniePop je jedinečný simulátor randění. Jedná se o randící simulaci, z části narazíte na puzz..

213 Kč

Botanicula Collectors Edition

Botanicula Collectors Edition

Botanicula Collectors Edition obsahuje: základní hru Botanicula Botanicula Soundtrack  Art Book Botanicula patří do škatulky her, ..

309 Kč

Poslední zobrazené

Blackbay Asylum

Blackbay Asylum

Ujímáte se role zmateného psychopata, kterému se jednoho dne naskytne příležitost uniknout ze své cely. Prozkoumávejte nemocnici, řešte náročné hádank..

75 Kč Cena bez DPH: 75 Kč

Platební možnosti

Imagem