• BLACKHOLE Complete Edition
Complete edice obsahuje: hru BLACKHOLE včetně všech aktualizací3 DLC (Testing Laboratory, Secret of the Entity a Challenge Vault)Přes 130 levelů včetně 10 neskutečně obtížných lokacíDigitální artbookSoundtrackVývojářský deníkHratelný prototyp hryArtwork ve vysokém rozlišení, který si můžete vytisknouta mnoho dalšího!BLACKHOLE je kritikou vřele přijatá hardcore plošinovka, která obsahuje více než patnáctihodinový komediální příběh ze sci-fi prostředí a hromadu zapeklitých gravitačních hádanek.Když posádku vesmírné lodi Endera pohltí černá díra, zdá se, že je to úplný konec. Naštěstí loď ztroskotá na Entity, neznámém objektu, který připomíná planetu. Po havárii se hráč probudí v roli obyčejného chlapíka, který posádce vařil kafe. Široko daleko není živé duše a vaším jediným spojencem se stane Auriel, poněkud sarkastická umělá inteligence lodního počítače. Spolu budete muset vymyslet plán, jak vesmírnou loď opravit, zachránit ostatní a stát se hrdinou planety Země. Tedy za předpokladu, že se vám podaří onu černou díru zavřít jednou pro vždy. Bude to fuška, protože záhadné jeskyně, ztracená města, mohutné hory i hluboké lesy jsou plné smrtících pastí a hádanek, které si pohrávají s gravitací.Klíčové vlastnosti: Více než 90 úrovní, které lze prozkoumat v 6 rozměrech Stovky tajných míst a hádanek Kompletně nadabovaná sci-fi komedie a skvělý soundtrack Dokonalé ovládání na klávesnici i ovladači

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BLACKHOLE Complete Edition

  • 386 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 386

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Ziggurat

Ziggurat

Milujete 3D-akce? Pak vás bude jistě zajímat i tato pařba nesoucí název Ziggurat. Akční hra s perfektní grafikou, působivým dějem, napínavými akcemi a..

157 Kč

Okami HD

Okami HD

Originální verze hry byla ve své době označena jako jedna z nejkrásnějších her, které existovaly.Vizuál hry byl oceněn mnoha cenami.A teď byla grafika..

585 Kč

Abalone

Abalone

Oficiální adaptace populární hry Abalone!Abalone je PC adaptace známé deskové hry, které se prodaly miliony kusů. Objevte nebo si znovu zahrajte Abalo..

168 Kč

Sea Legends Phantasmal Light

Sea Legends Phantasmal Light

Po nehodě na jachtě během bouře byli Mike a Jane rozděleni v Sea Legends: Phantasmal Light! Jane se probouzí na tajemném ostrově a musí zjistit, co se..

158 Kč

Poslední zobrazené

BLACKHOLE Complete Edition

BLACKHOLE Complete Edition

Complete edice obsahuje: hru BLACKHOLE včetně všech aktualizací3 DLC (Testing Laboratory, Secret of the Entity a Challenge Vault)Přes 130 levelů včetn..

386 Kč Cena bez DPH: 386 Kč

Platební možnosti

Imagem