• Blackrock Mountain + 9 Hearthstone Pack
"Balíček" obsahuje:- Nové dobrodružství Blackrock Mountain (všechna křídla)- 9x Hearthstone Pack z libovolné edice (7+2)1) Blackrock Mountain:New Cards: Blackrock Mountain obsahuje 5 křídel, ve kterých narazíte na ďábelsky chytré bossy, z nichž každý má svou vlastní hrdinskou schopnost a jedinečné nové karty. Pokud porazit bosse na první pokus, odměnou vám budou 2 dvě kopie zbrusu nových karet do sbírky!Legendary: Při prvním pokoření křídla, budete odměněni legendárním kartou patřící k této oblasti! Class Challenges: Kromě bossů, jsou v Blackrock Mountain připraveny taky nové výzvy pro vaše postavy, u kterých se s předem připraveným balíkem karet musíte utkat s protivníkem, který prověří vaše schopnosti s touto postavou. Pokud zvítězíte, dostanete 2 kopie nové karty pro tuto třídu.New Game Board: Nová hrací deska… a leskne se!!Dragons: Jak by se dalo očekávat, Blackrock Mountain je domovem různých draků. Připravte se vidět mnohem více z těchto oheň-dýchajících, dobrodruhů-křupajících tvorů!Orcs, Dwarves, and Elementals: Kromě draků existuje spousta dalších tvorů bojujících na obou stranách konfliktu: Dark Iron trpaslíci, ohniví elementálové, Blackrock orkové (kteří měli tento super název, ještě než to bylo takle cool).Heroic Mode: Pokud máte rádi výzvy, můžete zkusit hrát Heroic mód jakékoliv mise, kterou jste již překonali. Tento mimořádně obtížný herní režim je určen pro hráče, kteří se rádi postaví před nespravedlivě posílené soupeře. Připravte si nejlepší balíček a spoustu trpělivosti. Budete je potřebovat!2) 9 karetních balíčků (7+2) v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Na tyto balíčky není žádný limit, nevadí tedy, pokud jste již zakoupili nějaké balíčky pro svůj účet!Zakoupením získáte 40€ kredit pro Battle.net, které mohou být použity pro nákup tohoto předmětu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blackrock Mountain + 9 Hearthstone Pack

  • 1 429 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 1429

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Silver Currency Destiny

Silver Currency Destiny

Přizpůsobte si svou postavu ve hře Destiny 2Destiny 2 nabízí několik nových způsobů, jak přizpůsobit své zbraně, zbroj a vybavení.Zakoupením získáte 2..

679 Kč

Stay Safe

Stay Safe

Plošinovka potkává závodní hruPřevezměte kontrolu nad superrychlou lodí a postavte se výzvám na krátkých tratích. Zvládněte ovládání, abyste překonali..

495 Kč

Overlord Fellowship of Evil

Overlord Fellowship of Evil

Overlord: Fellowship of Evil staví na černém humoru původních dílů. Hra celkově změnila nádech a styl hraní takže se můžete těšit na nové zážitky.Nebu..

121 Kč

METAL GEAR SOLID V The Definitive Experience

METAL GEAR SOLID V The Definitive Experience

Devět let po událostech Ground Zeroes se Snake vrací v doposud největší a nejambicioznější hře z Metal Gear Solid univerza. Čeká vás otevřený svět s d..

348 Kč

Poslední zobrazené

Blackrock Mountain + 9 Hearthstone Pack

Blackrock Mountain + 9 Hearthstone Pack

"Balíček" obsahuje:- Nové dobrodružství Blackrock Mountain (všechna křídla)- 9x Hearthstone Pack z libovolné edice (7+2)1) Blackrock Mountain:New Card..

1 429 Kč Cena bez DPH: 1 429 Kč

Platební možnosti

Imagem