• Blackwake
Blackwake je multiplayerová námořní FPS zaměřená na týmovou akci a spolupráci. Připravené jsou pro vás bitvy na otevřeném moři až pro 40 hráčů, zničitelné lodě,souboj z pohledu první osoby a mořské příšery.Vytvořením posádky to vše tepvre začíná, je třeba zvolit kapitána který rozdělí úkoly ostatním členům posádky a nejdůležitější je být neustále připraven bránit vaši loď před napadením.V bitvě je třeba včas nabíjet děla a nenechat soupeře ovládnout vaší vlastní palubu.Hra s předběžným přístupem, během vývoje se může měnit.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blackwake

  • 264 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 263

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Town of Light

The Town of Light

The Town of Light těží z neutěšené atmosféry sanatoria u italské Volterry třicátých let minulého století. Renée se po zatčení a sérii vyšetření ocitá ..

213 Kč

Darkest Dungeon The Crimson Court

Darkest Dungeon The Crimson Court

Darkest Dungeon®: The Crimson Court je prvním rozšířením oceňovaného chmurného a gotického RPG od Red Hook Studios. Karmínový dvůr je paralelní kampan..

241 Kč

Agon The Lost Sword of Toledo

Agon The Lost Sword of Toledo

Agon - The Lost Sword of Toledo je klasickým představitelem point and click adventur. Na svět se díváte z vlastních očí, přičemž pro pohyb a jakékoliv..

117 Kč

The Elder Scrolls Online Morrowind Upgrade

The Elder Scrolls Online Morrowind Upgrade

Obsahuje: The Elder Scrolls Online: Morrowind (Rozšíření) a Předběžný přístup od 22. května 2017! Tato verze není kompatibilní se steamovou verzí! Vyž..

494 Kč

Poslední zobrazené

Blackwake

Blackwake

Blackwake je multiplayerová námořní FPS zaměřená na týmovou akci a spolupráci. Připravené jsou pro vás bitvy na otevřeném moři až pro 40 hráčů, zničit..

264 Kč Cena bez DPH: 264 Kč

Platební možnosti

Imagem