• Blades of Time Limited Edition
Limitovaná edice obsahuje: Hru Blades of Time DLC Blades of Time: Dismal Swamp Sky Islands: Exclusive Limited Edition mapu pre Outbreak mód Blades of Time Art Book Wallpapery ve vysoké kvalitě Originální Soundtrack Použitím všeho dostupného, musí najít cestu, jak porazit armády hrozivých nepřátel a překonat množství zrádných pastí, aby se vymanila ze sevření posedlého ostrova.Vlastnosti hry Zajímavé postavy - díky mladé drsné Ayumi a její moudrému rádci zerovy, má příběh jedinečné kouzlo, je provokující a tajemný. Bohaté prostředí - užijte si obrovské a překrásné území, včetně zasněžených zemí, džunglí, starověkých měst, chrámů a ostrovů v oblacích. Propracovaný bojový systém - odemkněte více než 40 schopností, včetně útoky na blízko, různé taktiky, kombinace útoků a také mocnou magii. Pracujte s časem - vraťte čas zpět a vytvořte své klony, které Vám pomohou vyřešit hádanky, vypořádat se hordami nepřátel a mnoho dalšího. Nová schopnost Dash umožní Ayumi překonat vzdálenost mezi sebou a svým nepřátelům téměř okamžitě.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blades of Time Limited Edition

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Pro Evolution Soccer 2019 | PES 2019

Pro Evolution Soccer 2019 | PES 2019

Herní vydavatel Konami zatím oficiálně neoznámil Pro Evolution Soccer 2019, ale každý tak nějak ví, že letos během podzimu bude. Nyní hru leaknul číns..

634 Kč

Light

Light

Plížení, hackování, krádež.Vstupte do hříšného světa korupce, podvodu a stínových organizací! Světlo vás postaví do role muže bez vzpomínek. Potom co ..

277 Kč

Pilot Brothers 2

Pilot Brothers 2

Vyřeš jistý složitý případ s Bratrem ŠéfEM a Bratrem Přítelem!Kočka Bratrů Pilotů, Arsen, byla unesena experimentálním Sumo šéfkuchařem! Slavné duo te..

168 Kč

Darkness Within 2 The Dark Lineage

Darkness Within 2 The Dark Lineage

„Darkness Within” je série adventur inspirovaná díly známého autora hororů, H.P. Lovecrafta. V této druhé části „The Dark Lineage” se hráči opět vtělí..

245 Kč

Poslední zobrazené

Blades of Time Limited Edition

Blades of Time Limited Edition

Limitovaná edice obsahuje: Hru Blades of Time DLC Blades of Time: Dismal Swamp Sky Islands: Exclusive Limited Edition mapu pre Outbreak mód Bl..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem