• Blinding Dark
Co by se stalo, kdyby Amnesia a Barker’s: Undying měli dítě? Výsledkem by bylo Blinding Dark, hororová FPS. Luštěte hádanky, sbírejte předměty a vylepšení, bojute s nepřáteli a snažte se vyžít z tenčících se zásob.Vždycky jsme snili, že budeme hrát i další hry jako Clive Barker’s: Undying, ale hororový žánr se ubíral jiným směrem. Jakmile se objevila Amnesia, spatřili jsme příležitost pro výbornou kombinaci. Základní koncepce klasických hororových her je v tom, že jakmile se dostanete ke zbrani, kterou můžete s hrůzami bojovat, celá atmosféra je pryč. Věříme, že takový přístup je špatný a Blinding Dark je náš pokus dokázat to. Vzácná munice, silní nepřátelé a omezené možnosti regenerace zdraví vytvářejí to pravé napětí a strach ze smrti. Když tohle dáte dohromady s faktem, že vaše smrt má dost výrazné následky, pocit nebezpečí/napětí se ještě znásobí.Probudíte se ve vstupní hale něčeho, co vypadá jako zámek. Nepamatujete si, kdo jste a jak jste se sem dostali. Krok po kroku sestupujete hlouběji do temnoty, abyste odhalili svou minulost a určili svou budoucnost.Sbírejte prastaré relikvie a poznávejte jejich unikátní schopnosti. Dejte si na čas a zkoumejte vaše okolí. Příliš rychlý postup může znamenat okamžitou smrt.Hlavní vlastnosti: Smělá kombinace hororových prvků s FPS ve starém stylu.Zajímavý příběh je rozdělený do několika Aktů a má hluboké kořeny ve světě Blinding Dark.Sbírejte unikátní zbraně a předměty se specifickým využitím.Přežijte souboje s pekelníky, démony, monstry a dušemi s unikátními silnými i slabými stránkami, které musíte objevit a využít.Přijměte výzvu v podobě obtížných skákacích a hádankových prvcích.Odhalte tajemství ručně zpracovaného prostředí díky propracovanému a odměňujícímu systému prozkoumávání.Grafika ve vysoké kvalitě.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blinding Dark

  • 234 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 233

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Sneaking Suit The Boss

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Sneaking Suit The Boss

Sovětské maskovací oblečení nošené Velkým šéfem Kromě podšívek, které potlačují hluk, které eliminují zvuky kroků, tento oblek obsahuje aramidovou vaz..

56 Kč

Shadows on the Vatican - Act 1 Greed

Shadows on the Vatican - Act 1 Greed

Při návštěvě Říma z Chicaga, kde pracuje jako doktor, zareaguje bývalý kazatel James Murphy na tajemnou žádost o pomoc jeho přítele Cristoforo. Zmizen..

190 Kč

Dark Void

Dark Void

Dark Void je sci-fi akční adventura, ve které se mísí adrenalinem nasycený vzdušný a pozemní boj. Děj se odehrává v paralelním světě zvaném „Void", v ..

299 Kč

Sanctum Collection

Sanctum Collection

Myslíte si, že všechny hry žánru „Tower Defense“ jsou pouze o stavění budov? Sanctum není jen obyčejná Tower Defense hra. Jakmile pustošení začne, mus..

151 Kč

Poslední zobrazené

Blinding Dark

Blinding Dark

Co by se stalo, kdyby Amnesia a Barker’s: Undying měli dítě? Výsledkem by bylo Blinding Dark, hororová FPS. Luštěte hádanky, sbírejte předměty a vylep..

234 Kč Cena bez DPH: 234 Kč

Platební možnosti

Imagem