• Blob From Space
Jedná se o EARLY ACCESS! Blob From Space, jako vyjádření pocty hrám datovaným do velmi raného období video her, se hraje snadno, avšak je složitá na dokonalé pokoření, takže o zábavu máte postaráno, jak se patří.Blob si lítá napříč vesmírem, když je jeho létající talíř znenadání sestřelen raketou, následkem čehož se zřítí na zcela neznámou planetu. Blobova bratra okamžitě zajme zlovolným vůdce této planety. Nyní je na Blobovi, aby udělal vše, co je v jeho silách, zachránil svého milovaného bratra a potom se společně pokusili o útěk.Způsob, jakým budete hru hrát, záleží jen na vás. Každé z vašich rozhodnutí otevírá jinou cestu příběhem. Například sběr diamantů vám zajistí více možností, avšak s každým dalším přichází i zvýšené riziko. A to si piště, že kvůli absenci ukládání hry, riskujete opravdu pořádně! Objevili jste vychytaný herní cheat? Podělte se o něj se svými přáteli! Nicméně v případě, že se rozhodnete jej použít, přicházíte o možnost dosáhnout maximálního počtu bodů. Volba je jen na vás.Hlavní vlastnosti: Hra obsahuje přes 100 úrovní včetně tzv. "Dark Levels" (jedná se o úrovně, kde je při hře viditelná pouze část obrazovky); "Vehicles levels" (řiď či leť s vozidlem a udělej vše pro to, aby ses vyhnul četným explozím a výbušným nástrahám); "Underwater levels" (v těchto úrovních není umožněno hráči skákat a musí si dávat pozor na nejrůznější vodní příšery)Hrajte si a zároveň se učte!Obsahuje puzzle minihry Diamond Rush a Retro Blob.Vyzvěte své přátele v YOLO režimu.Zahrajte si se svými přáteli v lokálním kooperačním režimu.Speciální schopnosti: Transform - transformujte se přímo do těla vybraného nepřítele.Stick powers - zpomalte své nepřátele.Wall jumping - díky této funkci nově dosáhnete na místa, která byla dříve nedosažitelná - jednoduše vyskočte přímo proti zdi a skočte ještě jednou, a je to : )Tato hra obsahuje: Podporu gamepadu.Lokální kooperaci hráčůObchodovatelné kartyAchievementy

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Blob From Space

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

MX vs ATV All Out

MX vs ATV All Out

Všechny druhy terénů, všechna vozidla, vše je jen na vás! Vyberte si mezi motocykly, ATV, UTV, upřesněte styl svého jezdce ve vaší soukromé sestavě a ..

797 Kč

Chateau Garden

Chateau Garden

Baron ve své vůli odkázal princezně svůj zámek, ale je to s jednou podmínkou. Nejdříve musí obnovit zámeckou zahradu! Vytvořte sochy a zlaté fontány a..

190 Kč

NARUTO SHIPPUDEN Ultimate Ninja STORM 2 HD

NARUTO SHIPPUDEN Ultimate Ninja STORM 2 HD

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 2 je dokonalou přehlídkou strhujícího vzrušení série Naruto. Hra díky působivému převedení světa anime do digit..

370 Kč

Demons Crystals

Demons Crystals

Demon's Crystals je zuřivé FPS, ve kterém hráč povede skupinu Urykánů přez různá nebezpečí,  aby na světě obnovil pořádek. Urykáni byli vždy na vrchol..

158 Kč

Poslední zobrazené

Blob From Space

Blob From Space

Jedná se o EARLY ACCESS! Blob From Space, jako vyjádření pocty hrám datovaným do velmi raného období video her, se hraje snadno, avšak je složitá na d..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem