• Bloodsports.TV
Gladiátoři spojte své síly! Noví dobrovolníci přicházejí.Bloodsports.TV je kooperační hra typu Hero Defense s pohledem ze shora. V tomto vedlejším titulu umístěném v universu Krateru čelíš dalším vlnám nepřátel a bossů ve staromódní, rychlé interpretaci typu strategických kooperačních her. Chraň skvělé Raketové Silo – se zaměřovačem namířeným na vesnice kvůli zajištění čerstvých dodávek dobrovolníků.Spoj síly s kamarády a společně vytvořte vražednou družinu složenou z různých  Gladiátorů, každý z nich disponuje vlastními jedinečnými dovednostmi a stylem. Střílej, rozmačkávej, zašlapávej, zabíjej elektrickým proudem, vysávej život a roztavuj své protivníky (a někdy léč své spojence), aby se z tebe stal legendární Gladiátor. Dosahuj lepších výsledků a šplhej se v globálním hodnocení s kámoši, aby se z vás stala ta nejlepší družina Gladiátorů na světě. Charakteristika hry:8 různých Gladiátorů: Zvol si svého oblíbence a vytvoř s kámoši družinu, připravte nejlepší strategie a přežijte co nejdéle.Více než 90 předmětů: Uzpůsob svého Gladiátora podle vlastního zalíbení díky mnoha předmětům.8 Arén: Bezohledný sport Gladiátorů vyžaduje arénu. Bloodsports.TV obsahuje různé arény vyžadující odpovídající přístup a přemožení bestie.Podrobná hodnocení: Sleduj své výsledky v globálním hodnocení nebo je srovnej s kámoši.Cesta ke slávě: Získej různé tituly a předměty  pro odblokování a budeš vyznamenán nejvyšším vyznamenáním – titulem Velmistra!Multiplayerový režim spolupráce: Hrej s kámoši! Bloodsports.TV podporuje gameplay pro maximálně pět hráčů.Naprosto libovolné připojení ke hře: přidej se k přerušené hře nebo ke skupině kámošů během hraní.Škálovatelná úroveň obtížnosti: úroveň obtížnosti ve hře spočívá v počtu hráčů během hraní, nikdy si nedělej starosti kvůli deficitům hráčů.Nekonečný režim: Připraven na skutečnou výzvu? Podívej se, jak se dokážeš dostat v tomto režimu neomezeného masakru!APOKALYMPIÁDA: Pro nejlepší Gladiátory byl přidán vrchol úrovně obtížnosti v legendární APOKALYMPIÁDĚ. Jen ti nejlepší tuto výzvu přežijí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bloodsports.TV

  • 266 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 266

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Stellaris Distant Stars

Stellaris Distant Stars

Prozkoumejte dosud nepoznané!Distant Stars je novým příběhovým balíčkem, který se zaměřuje na objevy, kde si hráči odkryjí nové anomálie a děje a setk..

264 Kč

Pretentious Game

Pretentious Game

Všimli jste si někdy, jak jsou slova důležitá? A jak dokážou ovlivňovat naše emoce?Užijte si v klidu specifické estetické zpracování Pretentious Game ..

123 Kč

Flock!

Flock!

Podívejte! Támhle, na obloze! Je tam pták! Je tam letadlo! Je tam... roztomilé, zvěř pasoucí UFO! Ve hře Flock se hráči dostanou do role mimozemského ..

168 Kč

Biozone

Biozone

Prozkoumejte podivnou nákazu, která mění vaše kamarády na zlé mutanty! Podejte si nepřeberné množství nepřátel v klasické arkádě hluboko v džunglích j..

310 Kč

Poslední zobrazené

Bloodsports.TV

Bloodsports.TV

Gladiátoři spojte své síly! Noví dobrovolníci přicházejí.Bloodsports.TV je kooperační hra typu Hero Defense s pohledem ze shora. V tomto vedlejším tit..

266 Kč Cena bez DPH: 266 Kč

Platební možnosti

Imagem