• Bloop
Bloop! Chemie tekutin nikdy nebyla taková zábava! Zažehněte vaši představivost díky výstřední 2D hádankové hře založené na fyzice tekutin od Studio 2SD. Experimentujte s proudy barevných tekutin, vytvářejte a přesouvejte předměty, abyste přenesli substance do kádinek, kam patří. Využívejte rychlé reflexy, schopnost řešení problémů a představivost, a pokořte každou z náročných hádanek. To všechno ve jménu vědy. Vyřešte všech 42 map, abyste odkryli příběh nebo otestujte vaši kreativitu v editoru úrovní.Objevte neuvěřitelné vlastnosti, jako: Podpora modifikací (můžete si vytvořit celou vlastní kampaň, není to skvělé?)4 - 5 hodin dlouhá hlavní kampaň (a nekonečná zábava s editorem úrovní)2 konce [woohoo!]Svěží umělecký styl [waahaa!]42 map [yohooo!]Divné komentáře [hmpf]

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bloop

  • 121 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 121

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Quake Champions Champions Pack

Quake Champions Champions Pack

Tento balíček, který je k dispozici na omezenou dobu, obsahuje kompletní seznam současných a budoucích šampionů, tři relikvie, exkluzivní skin Ranger ..

1 115 Kč

INSOMNIA The Ark

INSOMNIA The Ark

INSOMNIA to je dieselpunkové sci-fi RPG o pomalu degradujících zbylých členech lidské společnosti, kteří se pokoušejí přežít na opuštěné vesmírné metr..

449 Kč

Eidolon

Eidolon

3D explorativní hra z pohledu první osoby, jež kromě "survival" prvků (obstarávání si potravy chytání..

123 Kč

Meltdown

Meltdown

Meltdown je taktická arkádová střílečka obsahující jak singleplayer tak intenzivní online multiplayer.Tato akční hra zasazená do úchvatného sci-fi pro..

201 Kč

Poslední zobrazené

Bloop

Bloop

Bloop! Chemie tekutin nikdy nebyla taková zábava! Zažehněte vaši představivost díky výstřední 2D hádankové hře založené na fyzice tekutin od Studio 2S..

121 Kč Cena bez DPH: 121 Kč

Platební možnosti

Imagem