• Boiling Bolt
Kdysi dávno válka způsobila katastrofu, kvůli které se Země změnila na vesmírem plující ostrovy, chráněné sílou krystalů. Uplynulo tisíciletí, během kterého život se vrátil do starých kolejí, a stopa po těchto událostech zmizela... dokud na Scire nezaútočila jistá žena.Vaší postavou bude June, vojačka bránící svůj ostrov proti organizaci, která vysává energii z krystalů. Její rozhodnutí budou klíčová pro osud tohoto zničeného světa.Vlastnosti hry:Použijte svůj arzenál k poražení vln nepřátel (Plasma Whip, Thunder Lock, Warp Launcher, ...)Ovládněte schopnost zpomalit čas, abyste dosáhli nejvyššího skórePilotujte svou loď v 5 různorodných lokacíchRůzné herní režimy (Arcade, Free Run, One Shot One Kill, ...).30 výzev k překonáníHrajte solo nebo v režimu coopUpravujte vlastnosti své lodi Vychutnejte si oslnivou 3D grafiku, působivé speciální efekty a animaci ve stuly 2D mangy

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Boiling Bolt

  • 321 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 320

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Healers Quest

Healers Quest

Když ďábelské síly se probouzí v temnotách, svět potřebuje tým hrdinů... ale když ti hrdinové jsou jen bandou neschopných idiotů, pak jen léčitel může..

386 Kč

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

DRAGON BALL FighterZ obsahuje všechny prvky, díky kterým je série DRAGON BALL tak populární, a soustřeďuje se na ukázkové boje s účastí mocných bojov..

634 Kč

Ghost of a Tale

Ghost of a Tale

Akční RPG Ghost of a Tale vypráví příběh Tila, potulného myšího zpěváka, který byl vtažen do nebezpečného dobrodružství.  Hra se odehrává ve středověk..

615 Kč

Cyberdimension Neptunia 4 Goddesses Online

Cyberdimension Neptunia 4 Goddesses Online

Klasická akční mlátička Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online umožní hrát v online fantasy světě buď lokálně v arénách pro 4 hrdiny nebo také po..

608 Kč

Poslední zobrazené

Boiling Bolt

Boiling Bolt

Kdysi dávno válka způsobila katastrofu, kvůli které se Země změnila na vesmírem plující ostrovy, chráněné sílou krystalů. Uplynulo tisíciletí, během k..

321 Kč Cena bez DPH: 321 Kč

Platební možnosti

Imagem