• Bomber Crew
Připravte svou posádku na to nejnebezpečnější poslání v této nebeské strategické simulaci přežití! Vyberte svou posádku!Trénujte a personalizujte vlastní posádku Bomber. Náhodně generované jména, dovednosti a jejich příběh znamenají jedinečný zážitek pro každého, ale buďte opatrní, protože smrt je trvalá.Neskutečná letová simulace!Pečlivě spravujte vše od paliva, munice, hydrauliky a další ve svém vlastním bombardéru založeném na fyzice. Upravte si ho širokou škálou výtvarných umění a medailonů, nebo navrhněte své vlastní pomocí jednoduchých nástrojích ve hře.Rychlá strategie!Každá mise je vysoce riziková expedice, kde nebezpečí nacházíte na každém rohu. Nepřátelští stíhači, válečné zbraně, špatné počasí, nízký kyslík a řada jiných nebezpečí čekají jen na to až vzlétnete!Buď připraven!Příprava je klíčem k úspěšné misi. Označte nepřátelské stíhačky, než se k vám dostanou, ujistěte se, že váš cíl je označen, ale hlavně se ujistěte, že máte správný tým pro práci. Na bombardéru WW2 je pro vítězství důležitá každá role!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bomber Crew

  • 303 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 302

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Orcs must Die! GOTY

Orcs must Die! GOTY

Těžké časy padly na lidský svět... hordy tupých ale krvelačných orků se do něj dobývají skrz dimenzionální portály. Jediný, kdo stojí orkům v cestě, j..

213 Kč

Dark Fall Lost Souls

Dark Fall Lost Souls

Někteří říkají, že staré železniční nádraží a hotel je vlastně „strašidelný uzlový bod”, ukrytý v lesích, některými lidmi zapomenutý, pro jiné děsivý...

310 Kč

Starship Corporation

Starship Corporation

Starship Corporation je simulační hra pro stavbu vesmírných lodí, ve které musíte navrhnout a postavit kosmické lodě pro obrovsky náročný trh v galaxi..

497 Kč

Microsoft Xbox live Dárková karta 100 kč

Microsoft Xbox live Dárková karta 100 kč

Vybíráte dokonalý dárek? Už jste ho našli. Darujte přátelům nebo rodině dárkovou kartu pro Xbox. Mohou si za ni koupit hry, aplikace nebo něco jiného ..

136 Kč

Poslední zobrazené

Bomber Crew

Bomber Crew

Připravte svou posádku na to nejnebezpečnější poslání v této nebeské strategické simulaci přežití! Vyberte svou posádku!Trénujte a personalizujte vlas..

303 Kč Cena bez DPH: 303 Kč

Platební možnosti

Imagem