• Bombslinger
Bombermanem inspirovaná akční hra z prostředí spaghetti westernů. Oblečte si pončo Bombslingera, bývalého bezohledného bandity, který se stal rančerem. Bohužel jeho ženu zavraždil bývalý kumpán, ranč byl vypálen a jeho teď ho žene touha po pomstě.Probombujte si cestu skrze hordy nepřátel, bojujte se svými bývalými kumpány a v dramatickém finále porazte jejich vůdce, Gunslingera.Herní vlastnostiExplozivní Bombermanem inspirovaný režim pro jednoho hráče a multiplayerPostupně generované úrovně a tuny předmětů činí každou hru jedinečnouRežim bitvy pro 4 hráče a AI boty pro klasický lokální multiplayer

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bombslinger

  • 281 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 280

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Seers Isle

Seers Isle

"Ostrov ... Bylo to moje vězení. Od věků jsem se toulala po zemi, bezmocná, hledala cestu ven ... ... A pak přišli. " Skupina šamanských učňů vstoupil..

332 Kč

Darkness Within 1 In Pursuit of Loath Nolder

Darkness Within 1 In Pursuit of Loath Nolder

Odhal ponurá zákoutí lidské psychiky. Ponoř se do světa nočních hrůz, okultismu a psychologického napětí, který byl vytvořen v klasickém stylu Lovecra..

201 Kč

World War I

World War I

World War I je real-time strategie, pracující na upravené verzi slavného herního enginu hry Blitzkrieg.Lidstvo nikdy nevidělo podobný ozbrojený konfli..

168 Kč

Dawn of Andromeda

Dawn of Andromeda

Andromeda je původním domovem lidstva. Země se osídlila až v krizovém období a nyní se vracíte domů, abyste získali, co je právem vaše. Nebo také ne. ..

325 Kč

Poslední zobrazené

Bombslinger

Bombslinger

Bombermanem inspirovaná akční hra z prostředí spaghetti westernů. Oblečte si pončo Bombslingera, bývalého bezohledného bandity, který se stal rančerem..

281 Kč Cena bez DPH: 281 Kč

Platební možnosti

Imagem