• BOOR
BOOR je plošinovka s hlavolamy, ve které hraješ za dívku s schopností reprodukovat sama sebe. Byla ponechána v Edénu, v pěkném, ale divném světě plném složitých hádanek s plošinovými elementy a novým herním mechanismem.Eden je lidská kolonie daleko od Země. Osadníci vybudovali umělou inteligenci "BOOR", aby vytvořili lepší společnost. BOOR jim měla pomoci, ale obrátila se okamžitě proti nim.Když byla malá dívka náhodně ponechána na té planetě, BOOR již ovládl celý Eden a volných je pouze několik jednotlivých osadníků. Díky své schopnosti samorprodukce jim dívka pomůže zničit BOOR.Vlasnosti hry: Poznávej pěkný, ale divný svět ve skvělém grafickém zpracování (ručně kreslené úrovně)Obtížná hratelnost a hádnky, které otestují Tvé schopnostiNeobyčejná schopnost: dívka se může sama reprodukovatVíce než 80 obtížných úrovní, plných předmětů a tajemstvíPoznej tajemství EdenuRelaxující soundtrack vytvořený Paltianem (Jacobo Cáceres).

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BOOR

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 135

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

All Guns On Deck

All Guns On Deck

Horizont je plný pirátu, vagabundů s nulovým právem na území, po kterém chodí jejich špinavé hnáty! Mezi těmito bandity roztroušenými napříč oceány do..

344 Kč

Arizona Sunshine VR

Arizona Sunshine VR

Vydej se do sluncem opékané pustiny arizonské pouště a bojuj o přežití proti zombíkovským hordám, které se konečně prošouraly do virtuální reality. Re..

724 Kč

Death Road to Canada

Death Road to Canada

Death Road to Canada je náhodně generován simulátor silničního výletu. Ovládáte a řídíte auto plné cvoků, když zkoumají města, získávají divných lidí,..

157 Kč

Grand Theft Auto V Online Great White Shark Cash Card 1,250,000$ GTA 5 Xbox One

Grand Theft Auto V Online Great White Shark Cash Card 1,250,000$ GTA 5 Xbox One

Aktivaci získáte 1,250,000$ do hry Grand Theft Auto V Online. Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Grand Theft Auto V v platfor..

421 Kč

Poslední zobrazené

BOOR

BOOR

BOOR je plošinovka s hlavolamy, ve které hraješ za dívku s schopností reprodukovat sama sebe. Byla ponechána v Edénu, v pěkném, ale divném světě plném..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem