Double Fine Productions

Porovnání výrobku (0)


Broken Age

Broken Age

Propracovaná agenturní hra se silným příběhem a skvělým humorem, kde se budou prolínat celkem dva osudy. Jed..

123 Kč

Brutal Legend

Brutal Legend

Third-person akční hudební hra Brutal Legend od výrobce Vivendi přivádí hráče do role metalového fanouška Edieho Riggse, který zajišťuje servis a dovo..

123 Kč

Day of the Tentacle Remastered

Day of the Tentacle Remastered

Remaster oldschool adventury, kterou si nyní můžete vychutnat v novém rozlišení a vylepšeném grafickém kabátku.5 let po událostech v Maniac Mansion se..

112 Kč

Dead State

Dead State

Dead State je survival RPG odehrávající se v průběhu apokalypsy úsvitu nemrtvých. Graficky inspirovaný z klasických RPG, jako je Fallout, X-Com, a Sui..

449 Kč

Grim Fandango Remastered

Grim Fandango Remastered

Co se stane po smrti? To je otázka, která trápí všechny nejen věřící. Bude to kotel žhavé vody..

123 Kč

MASSIVE CHALICE

MASSIVE CHALICE

Hra je taktickou strategií se souboji ve stylu série XCOM. Formulku však oživuje možnost sňatku a plození dětí. Z potomků se pak stávají hratelné post..

168 Kč

Psychonauts

Psychonauts

V akční adventuře Psychonauts vystupuje jako hlavní hrdina mladý Razputin neboli Raz se svými paranormálními silami, kterých se během hry naučí až osm..

56 Kč

Stacking

Stacking

Studio Double Fine, zodpovědné za nekompromisní akční adventuru Brütal Legend, přesedlalo na logické hříčky a chystá hru nazvanou Stacking.V té se ujm..

120 Kč

The Cave

The Cave

Dobrodružná hra The Cave odehrávající se na Monkey Islandu. Sestavte si tým sedmi dobrodruhů a vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství...

325 Kč

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)