• Gold Rush!
Gold Rush! vás přenese zpět do roku 1848, času zlatokopů, jednho z nejzajímavějších období americké historie. Gold Rush! umožňuje tři různé herní způsoby a každý z nich povede Jerroda z New Yorku do Kalifornie jinými cestami.Každá z cest obsahuje svoje historické památky. Nezáleží na tom, jestli pojedete na voze přes Missouri, na člunu do Panamy nebo přes Cape Horn. Hlavním cílem je přežít. Po posledních testech v Sacramentu a Sutter’s Fort už vás snad při hledání zlata nebude nic vyrušovat.Zažijte retro atmosféru původní hry, kterou zažíval v 80. letech víc než milion hráčů. Gold Rush! je kompatibilní se všemi moderními operačními systémy díky propojení s DOSBoxem, který se sám nainstaluje a nastaví.Hlavní vlastnosti: Unikátní grafický design vás přenese zpět do 19. století.Tři různé přístupy ke hraní.Navíc historická mapa všech tří cest, původní manuál a dosud nezveřejněné původní nákresy konceptů z 80. let.Kompatibilní s operačními systémy od Windows XP až do Windows 8 díky implementaci DOSBoxu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Gold Rush!

  • 190 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 190

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Kentucky Route Zero

Kentucky Route Zero

Kentucky Route Zero je magická realistická dobrodružná hra o tajné dálnici v jeskyních pod Kentucky a tajemn..

213 Kč

Panzer Corps

Panzer Corps

Klasická rozehrávka. Nový zážitek.Panzer Corps Wehrmacht je mnohokrát oceňovaná tahová strategie, kterou odborný tisk označil za „…téměř dokonalou” a ..

95 Kč

The Crew Xbox One

The Crew Xbox One

The Crew je revoluční závodní hrou, která je exkluzivně vyvíjena pro konzole nové generace a high-end PC. Síla nového hardwaru umožňuje zcela revolučn..

426 Kč

Men of War Assault Squad GOTY

Men of War Assault Squad GOTY

Men of War: Assault Squad se odehrává napříč zeměkoulí během 2. světové války a přináší úplně nový kooperativní skirmish. Obsahuje pět různých národů ..

123 Kč

Poslední zobrazené

Gold Rush!

Gold Rush!

Gold Rush! vás přenese zpět do roku 1848, času zlatokopů, jednho z nejzajímavějších období americké historie. Gold Rush! umožňuje tři různé herní způs..

190 Kč Cena bez DPH: 190 Kč

Platební možnosti

Imagem