• 2064 Read Only Memories
2064: Read Only Memories spojuje adventury ze "staré školy" a moderní způsob vyprávění příběhu. Ve hře se podíváte do metropole budoucnosti: nového San Franciska, kde se setkáte s pestrobarevným světem, který je plný fascinujích postav.Pečlivě rozmýšlejte rozhodnutí, protože nikdy nevíte, jak ovlivní budoucí příběh.Ponořte se do světa, kde je genetická změna lidí samozřejmostí a kde někteří radikálně změní své tělo jen pro vyjádření své individuality.Světa s pokročilou umělou inteligencí a dokonce prvním umělým životem

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

2064 Read Only Memories

  • 148 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 148

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Devil May Cry 4 Special Edition

Devil May Cry 4 Special Edition

Převezmi kontrolu nad jednou z pěti hratelných postav ve speciální edici hry Devil May Cry 4 nejúplnější verze stylového akčního hitu!Devil May Cry 4 ..

264 Kč

Realms of Arkania Blade of Destiny

Realms of Arkania Blade of Destiny

Realms of Arkania: Blade of Destiny remake je přesný remake klasického RPG z roku 1992. Hráči se vrátí do starobylého města Thorwal, připravují se na ..

118 Kč

Everlight

Everlight

Everlight vám v hlavní roli představí Melvina, chlapce, z něhož jeho představivost udělala outsidera mezi vrstevníky. Melvin se totiž rád uchyluje do ..

94 Kč

Murdered Soul Suspect

Murdered Soul Suspect

V detektivní adventuře Murdered: Souls Suspect se ujmete role detektiva Ronana O'Connor (respektive jeho ducha), jenž poté, co byl zavražděn, uvízl v ..

168 Kč

Poslední zobrazené

2064 Read Only Memories

2064 Read Only Memories

2064: Read Only Memories spojuje adventury ze "staré školy" a moderní způsob vyprávění příběhu. Ve hře se podíváte do metropole budoucnosti: nového Sa..

148 Kč Cena bez DPH: 148 Kč

Platební možnosti

Imagem