• 39 Steps
Připravte se prožít originální thriller o muži na útěku v úplně nové podobě. Jedná se o digitální adaptaci úžasné knihy Johna Buchana (byla inspirací pro Jamese Bonda od Iana Fleminga!). Přeneste se zpátky do Londýna 1914, kde se Richard Hannay dozvěděl, že byl obviněný z vraždy, kterou nespáchal. Teď musí z města utéct a přežít dostatečně dlouho na to, aby rozluštil hádanku 39 schodů. V této převratné interaktivní novele najdete tajemství k rozluštění, místa k prozkoumání a - k tomu všemu - úžasný příběh k odvyprávění. Klíčové vlastnosti: Nová forma zábavy spojující svět literatury, her a filmu do jedné vizuálně ohromující příběhové linky. Hra je poctivě zpracována podle originálního - skvěle se prodávajícího - textu Johna Buchana, poprvé publikovaného v roce 1915. Stovky ručně malovaných digitálních prostředí a autentických materiálů z Británie let 1910. 8 různých mechanik vyprávění příběhů, 25 sběratelských předmětů a 16 odemykatelných odměn. Původní soundtrack od Si Begga a dabing divadelních herců jako Ian Hanmore, Greg Hemphill a Benny Young Vytvořeno v enginu Unity4, s hrací dobou 5 - 8 hodin.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

39 Steps

  • 79 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 78

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Condemned Criminal Origins

Condemned Criminal Origins

Jako detektiv FBI budete ve hře Condemned: Criminal Origins neúnavně stíhat sériové vrahy v městském prostředí plném sociopatů jednajících za hranicí ..

297 Kč

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Edition

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Edition

Rise of the Tomb Raider je hra plná dech beroucích akčních momentů zasazených do těch nejkrásnějších a nejnehostinějších prostředí na světě. Připravte..

353 Kč

Deponia

Deponia

V Deponii se celý svět proměnil v obrovskou skládku, ve které žije Rufus. Je součástí té nejnižší společenské třídy, odsouzený žít svůj život v horách..

90 Kč

Resident Evil Revelations 2 Episode Three Judgement

Resident Evil Revelations 2 Episode Three Judgement

Vyžaduje základní verzi hry Resident Evil Revelations 2 - Episode One: Penal Colony na platformu Steam Play.Epizoda 3: RozsudekNeil padá do pasti Dohl..

190 Kč

Poslední zobrazené

39 Steps

39 Steps

Připravte se prožít originální thriller o muži na útěku v úplně nové podobě. Jedná se o digitální adaptaci úžasné knihy Johna Buchana (byla inspirací ..

79 Kč Cena bez DPH: 79 Kč

Platební možnosti

Imagem