• A Story About My Uncle
A Story About My Uncle je platformová dobrodružná hra z pohledu první osoby. Příběh je o chlapci, který hledá svého ztraceného strýce a nakonec skončí ve světě o kterém si ani nedovedl představit, že existuje. Použij strýčkovi záhadné vynálezy, aby jsi mohl skákat do neuvěřitelných výšek a dálek, to celé doprovázené nádhernou krajinou. Odkryj indície a záhady ukryté tvým strýčkem a poznej fantastické bytosti, které ti budou pomáhat na tvé výpravě. Pohyb ve hře A Story About My Uncle hraje klíčovou v roli v jejím samotném hraní. Poskakovat po světě plném úžasných scenérií společně se svým Hákem dává hráči jedinečný smysl pro rychlost a svobodu. Procestuj herní svět s unikátním uměleckým stylem a záhadným příběhem, který se odehrává přímo před tebou.
Hlavní rysy:
Hák: Posilující mechanický nástroj, který ti dává pocit rychlosti, proudění vzduchem a závraťe z výšek, jaký jsi ještě nikdy nezažil.
Objevuj svět: Navštiv nádherný a vzrušující svět - od temných jeskyní, přes ztracené civilizace, až po drsné, tuhé a mystické krajiny.
Důraz na příběh: Při hledání svého strýčka potkáš bytosti se svými vlastními příběhy a osudy. Udělej si čas na prozkoumávání světa a ponoř se tak hlouběji a hlouběji do vyprávění.
Bez násilí: A Story About My Uncle je hra z pohledu první osoby, ale vylučuje násilné hraní a naopak klade velký důraz na příběh a atmosféru.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

A Story About My Uncle

  • 120 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 120

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Murdered Soul Suspect

Murdered Soul Suspect

V detektivní adventuře Murdered: Souls Suspect se ujmete role detektiva Ronana O'Connor (respektive jeho ducha), jenž poté, co byl zavražděn, uvízl v ..

168 Kč

Ankh 2 Srdce Osirise

Ankh 2 Srdce Osirise

"Ankh: Srdce Osirise je samostatně hratelným rozšířením k adventuře Ankh, které nabídne celkem 15 lokací, přičemž zhruba polovina z nich je zbrusu nov..

94 Kč

Trine 3

Trine 3

Autoři úspěšné dobrodružné hry Trine - studio Frozenbyte - oznámili chystané třetí pokračování. První dva dílý byly tou nejlepší ukázkou 2D hopsačky s..

342 Kč

Resident Evil 5 Gold Edition

Resident Evil 5 Gold Edition

Položky obsažené v tomto balíčkuResident Evil 5DLC Untold StoriesBiologická hrozba dosud nepominula: už když se zdálo, že ..

494 Kč

Poslední zobrazené

A Story About My Uncle

A Story About My Uncle

A Story About My Uncle je platformová dobrodružná hra z pohledu první osoby. Příběh je o chlapci, který hledá svého ztraceného strýce a nakonec skončí..

120 Kč Cena bez DPH: 120 Kč

Platební možnosti

Imagem