• Alcatraz 1954
Point and click adventura s názvem 1954 Alcatraz se odehrává v prostředí amerických 50.let. Hráč má na výběr mezi dvěma postavami, Joea a jeho ženy Christiny, mezi kterými může v průběhu hry volně přepínat. PC hra 1954 Alcatraz se chlubí možností různých závěrů a nelineárním příběhem, který je dán různými rozhodnutími hráče v průběhu hry. Hra je postavena na zajímavé zápletce. Joe je odsouzen ke 40 letům vězení za brutální loupež, zanechal však na neznámém místě ohromný balík peněz. Po jeho ženě Christině jde tak nejen bývalý spolupracovník Joea, Mickey, ale celé město

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Alcatraz 1954

  • 149 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 149

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Dont Starve

Dont Starve

Don’t Starve je v současné době novinkou od týmu, který nám minulý rok přinesl vynikající Mark of the Ninja a Shank 2. Svou inspiraci čerpá z roguelik..

494 Kč

Call of Cthulh Dark Corners of the Earth

Call of Cthulh Dark Corners of the Earth

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth je hororová hra z vlastního pohledu, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur. Při prozkoumávání, v..

179 Kč

The Walking Dead

The Walking Dead

Hra založena na úspěšném komiksu a televizním seriálu The Walking Dead. Jde o dobrodružnou hru, která se zaměří na úplně jiné postavy, než komiks a te..

122 Kč

Samorost 2

Samorost 2

Amanita Design je česká nezávislá vývojářská společnost, která se zaměřuje na přípravu flashových her. Studio původně vzniklo jako grafické, ale velic..

123 Kč

Poslední zobrazené

Alcatraz 1954

Alcatraz 1954

Point and click adventura s názvem 1954 Alcatraz se odehrává v prostředí amerických 50.let. Hráč má na výběr mezi dvěma postavami, Joea a jeho ženy Ch..

149 Kč Cena bez DPH: 149 Kč

Platební možnosti

Imagem