• Alien Isolation Nostromo Edition
Nostromo Edition obsahuje DLC Crew Expendable!
JAK DLOUHO PŘEŽIJETE?
Objevte opravdový význam slova „Strach” ve hře Alien: Isolation, survival horroru s atmosférou nekončící hrůzy a smrtelných nebezpečí. Patnáct let od událostí z filmu Vetřelec, se Amanda, dcera Ellen Ripleyové, vydává do zoufalé bitvy o přežití, na misi, která má odhalit pravdu o zmizení její matky.
Jako Amanda se budete pohybovat v chaotickém světě, kde budete muset čelit zoufalým panikařícím obyvatelům a nevypočitatelnému nelítostnému Vetřelci. Slabí a nepřipravení budete shánět zásoby, improvizovat v různých situacích a využívat váš důvtip nejen proto, abyste uspěli ve vašem pátrání, ale abyste především přežili.
Hlavní vlastnosti:
Překonejte neustálou hruzbu: Zažijte nikdy nekončící strach díky dynamickému chování Vetřelce, který využívá své smysly, aby vás pronásledoval a realisticky reagoval na každý váš pohyb.Přežijte díky improvizaci: Hackujte systémy, hledejte životně důležité zásoby a pomocí vlastnoručně vyrobených předmětů se vypořádejte s každou nenadálou situací. Vyhnete se nepřátelům, roztýlíte jejich pozornost a nebo se jim postavíte tváří v tvář?Prozkoumejte svět záhad a zrady: Ponořte se do detailního prostředí Sevastopole, vyřazené obchodní stanice na kraji vesmíru. Střetněte se s bohatou škálou obyvatel ve světě sužovaném strachem a nedůvěrou.
Když opouštěla Zemi, Ellen Ripleyová slíbila své dceři Amandě, že se vrátí domů na její 11. narozeniny. Amanda ji ale už nikdy neviděla.
O patnáct let později, jako zaměstnankyně Weyland-Yutani, Amanda zaslechne, že letové nahrávací zařízení Nostroma, lodi její matky, bylo nalezeno na vzdálené obchodní stanici Sevastopol. Touze konečně pochopit, co se vlastně tenkrát stalo, nedokáže odolat. Když posádka dorazí na Sevastopol, zjistí, že něco je špatně. Všechno se zdá být spojeno s nebezpečím skrývajícím se v temných stínech.
Aby odhalila pravdu o své matce, je Amanda donucena vypořádat se s těmi stejnými děsivými událostmi, které je rozdělily.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Alien Isolation Nostromo Edition

  • 264 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 263

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Resident Evil 0

Resident Evil 0

Resident Evil Zero předchází událostem prvního dílu - v roli mladičké Rebeccy Chambers se tak dozvíte, jak se dostala do děsivého panského sídla nedal..

533 Kč

80 Days

80 Days

Vynikající cestovatelská textovka 80 Days z mobilních platforem dorazila na PC! Vynikající zážitek kombinuje vypravěčský styl gamebooků s verneovským ..

112 Kč

Lifeless Planet

Lifeless Planet

Astronautova situace se stává zoufalou, když se ocitne sám v pustině, jeho společníci se ztratili a z bomby mu utíká kyslík. Začíná prozkoumávat plane..

329 Kč

Outlast 2

Outlast 2

Outlast 2 je sequel k survival hororové hře Outlast. Je zasezen do stejného světa jako původní hra, ale s jinými postavami a jinými podmínkami. Jste B..

281 Kč

Poslední zobrazené

Alien Isolation Nostromo Edition

Alien Isolation Nostromo Edition

Nostromo Edition obsahuje DLC Crew Expendable!JAK DLOUHO PŘEŽIJETE?Objevte opravdový význam slova „Strach” ve hře Alien: Isolation, survival horroru s..

264 Kč Cena bez DPH: 264 Kč

Platební možnosti

Imagem