Společnosti SEGA® a Twentieth Century Fox Consumer Products oznámily Alien: Isolation™, nervy drásající horor z pohledu první osoby, který se bude soustředit na zachycení strachu a napětí, jenž vyvolával klasický film Ridleyho Scotta z roku 1979. Hra Alien: Isolation, kterou vyvíjí Creative Assembly by mělo vyjít na všechny známé platformy.
Lidi na nefunkční obchodní stanici, která se nachází na okraji vesmíru, zachvátil strach a panika. Hráči se ocitají v atmosféře neustálého děsu a smrtelného nebezpečí, neboť hluboko ve stínech se plíží a zabíjí nepředvídatelný a nelítostný Xenomorf. Nemáte vybavení ani přípravu. Musíte pátrat po materiálech v troskách, improvizovat v různých situacích a používat svůj důvtip – nejen proto, abyste na své misi uspěli, ale prostě proto, abyste zůstali naživu.
Co nás čeká?
Prozkoumejte svět plný záhad a zrady – Ponořte se do detailního prostředí Sevastopolu, nefunkční obchodní stanice na samém kraji vesmíru. Setkejte se s obyvateli ve světě až po okraj naplněném hrůzou, strachem a nedůvěrou.Improvizujte a třeba přežijete! – Hackujte systémy, hledejte důležité součástky a vyrábějte předměty, které vám pomohou v každé situaci. Vyhnete se nepřátelům, odlákáte jejich pozornost, nebo se jim postavíte tváří v tvář?Postavte se všudypřítomné smrtící hrozbě – Zažijte neustálý strach, zatímco skutečně dynamický a učící se vetřelec bude využívat svých smyslů k tomu, aby vás ulovil a odpověděl na každý váš krok.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Alien Isolation

  • 252 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 252

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Resident Evil Revelations 2 Episode Two Contemplation

Resident Evil Revelations 2 Episode Two Contemplation

Vyžaduje základní verzi hry Resident Evil Revelations 2 - Episode One: Penal Colony na platformu Steam Play. Epizoda 2: Kontemplace Po útěku z vězení ..

190 Kč

Bone Out of Boneville

Bone Out of Boneville

Bone je adventurní příběh postavičky jménem Fone Bone, která se ztratila v poušti a nyní vybavena pouze svoji oblíbenou kopií Moby Dicka prozkoumává p..

94 Kč

Brothers A Tale of Two Sons

Brothers A Tale of Two Sons

Pohádková adventůra, která zase až takovou pohádkou není. Brothers - A Tale of Two Sons je skvěle hodnocená hra švédské studio Starbreeze. Největším k..

129 Kč

Rising World

Rising World

Rising World je sandbox s náhodně se generujícím otevřeným světem a plně perzonifikovatelným i zničitelným prostředím.Začněte s nejzákladnějšími nástr..

331 Kč

Poslední zobrazené

Alien Isolation

Alien Isolation

Společnosti SEGA® a Twentieth Century Fox Consumer Products oznámily Alien: Isolation™, nervy drásající horor z pohledu první osoby, který se bude sou..

252 Kč Cena bez DPH: 252 Kč

Platební možnosti

Imagem