• Amnesia A Machine for Pigs
Náš svět je stroj. Stroj pro prasata. Hodí se jenom na porážení prasat.
Tvůrci hororů Amnesia: The Dark Descent a Dear Esther přicházejí s novou hororovou hrou z pohledu první osoby. Nová Amnesia vás stáhne do hlubin, kde vládne šílenství, nenasytnost a touha po moci. Zaboří vám rypák pod žebra a zahryzne se do srdce.
Píše se rok 1899
Bohatý průmyslník Oswald Mandus se probouzí ve své posteli, zchvácený horečkou a pronásledovaný sny o zlověstném, pekelném stroji. Horečnaté vzpomínky na katastrofální expedici do Mexika, zkrachovalé sny o příchodu průmyslové utopie, pocity viny a záchvaty tropické nemoci se spojí v jednu ohromnou noční můru. Dům ztichl a země pod ním duní v rytmu jakéhosi ďábelského stroje. Mandus si je jist jedinou věcí: jeho děti jsou ve smrtelném nebezpečí a je na něm, aby je zachránil.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Amnesia A Machine for Pigs

  • 230 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 230

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Deponia

Deponia

V Deponii se celý svět proměnil v obrovskou skládku, ve které žije Rufus. Je součástí té nejnižší společenské třídy, odsouzený žít svůj život v horách..

90 Kč

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Jedná se o předobjednávku. Předpokládané datum vydání je 08.03.2019!Zcela nový díl do legendární akční série přichází! Čeká na vás klasická směs rychl..

1 419 Kč

Resident Evil 0 HD Remaster

Resident Evil 0 HD Remaster

Jak název hry napovídá, Resident Evil 0 se vrací zcela na začátek příběhu a odkrývá skrytou pravdu za incidentem, ke kterému došlo na půdě panství v R..

180 Kč

Mafia 2 DLC Pack Jimmys Vendetta

Mafia 2 DLC Pack Jimmys Vendetta

V DLC hrajete za zcela novou postavu, v původní hře vůbec nepřítomnou. Jimmy je člověk, kterého si najímá místní mafie či přistěhovalci z Itálie, aby ..

104 Kč

Poslední zobrazené

Amnesia A Machine for Pigs

Amnesia A Machine for Pigs

Náš svět je stroj. Stroj pro prasata. Hodí se jenom na porážení prasat. Tvůrci hororů Amnesia: The Dark Descent a Dear Esther přicházejí s novou horor..

230 Kč Cena bez DPH: 230 Kč

Platební možnosti

Imagem