• Amnesia The Dark Descent (Pád do temnoty)
"Nový hororový počin autorů úspěšné Penumbra , který Vás zavede do temných chodeb strašidelného hradu, odkud není cesty ven. Vaše nejhorší noční můra Vám nedovolí se probudit. Všude desítky mil chladných chodeb, tma a skřípající zvuky. Jediná cesta k možné záchraně vede do ještě děsivější temnoty, čím dál tím blíže k neznámé bestii, která je Vám v patách. Putujte královstvím strachu a snažte se nepropadnout hrůze. Představte si, že se probouzíte sami ve tmě. V hlavě máte zmatek, skoro nic si nepamatujete. Kde to proboha jste? Hluboko v podzemí? V kobkách nějakého hradu? Ozvěna sem přináší zvuky, které Vás děsí. Něco tam skřípe a dýchá. Hýbe se to a nezní to jako člověk! Světlo lampy je Vaší jedinou oporou před desmi zavřenýma v labyrintu chodeb. ... Utíkáte pryč, ale strach Vám podlamuje kolena. Něco se pohybuje ve tmě. Něco děsivé. Zoufale se potácíte chodbami a sledujete, jak světlo pomalu dohořívá. Zavřeli jste za sebou nějaké dveře. Nemáte ponětí, jak se dostat ven. Až lampa zhasne, stanete se obětí černo-černé tmy. Najednou se ozve náraz. Něco zuřivě bije do zavřených dveří. Srdce Vám buší jak o život. O chvíli se ta věc přebije dovnitř. Nemáte kam utéct ...
Mistrovský, strašidelný opus od autorů úspěšné Penumbra
Průzkum strašidelného hradu plného záhad
Neznámá bestie, před kterou není obrany-pokud chcete přežít, musíte ji oklamat, utíkat,zatarasit jí cestu
Rozmanité fyzikální hádanky (přesun a shazování věcí, atd.).
Boj s amnézií-jak jste se sem proboha dostali?
Perfektní ozvučení temných chodeb, děsivé zvuky, hlasy"

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Amnesia The Dark Descent (Pád do temnoty)

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Planet Explorers

Planet Explorers

Na tradičnější hráče cílí sandboxové RPG Planet Explorers. Hra zasazená na panenskou vesmírnou kolonii zhusta těží na podobných kvalitách jako Minecra..

611 Kč

Max Payne

Max Payne

Max Payne je muž, který už nemá co ztratit a je sám uprostřed chladné městské noci plné násilí. Uprchlý tajný polda obviněný z vraždy, pronásledovaný ..

123 Kč

Oddworld New n Tasty

Oddworld New n Tasty

Oddworld: New ‘n‘ Tasty je vynikající puzzle skákačkou, které se podařilo ve velkém stylu oživit odkaz svého předchůdce. Je to zábava ze staré školy v..

123 Kč

L.A. NOIRE

L.A. NOIRE

Vítejte ve světě násilí a korupce poválečného Los Angeles v období největšího boomu Hollywoodu. L.A. Noire je kriminální thriller, který napínavým způ..

241 Kč

Poslední zobrazené

Amnesia The Dark Descent (Pád do temnoty)

Amnesia The Dark Descent (Pád do temnoty)

"Nový hororový počin autorů úspěšné Penumbra , který Vás zavede do temných chodeb strašidelného hradu, odkud není cesty ven. Vaše nejhorší noční můra ..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem