"Ankh: Srdce Osirise je samostatně hratelným rozšířením k adventuře Ankh, které nabídne celkem 15 lokací, přičemž zhruba polovina z nich je zbrusu nová a ten zbytek je převzat z původní hry V ANKH 2 se opět setkáte s Assil a jeho životní láskou
Tharo a kromě nich se ujmete i samotného faraona. Příběh vás zavede na známé místa z předchozího dílu, které byly kompletně zrekonstruovány. Zavítáte však i na nová místa, jako například noční tržiště či bar. Podobně jako prostředí, byli zrecyklované i postavy: Olga z fast foodu či bezzubý krokodýl."

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Ankh 2 Srdce Osirise

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Max Payne 2

Max Payne 2

Max Payne 2: The Fall of Max Payne je filmová love story v noir stylu, která překypuje násilím. Napínavý temný a tragický děj je plný šokujících zvrat..

118 Kč

Max Payne 3 Rockstar Pass

Max Payne 3 Rockstar Pass

Max Payne 3 Rockstar Pass obsahuje následujících 10 rozšíření pro hru Max Payne 3.Pro aktivaci je zapotřebí mít základní hru.Cemetery Map DLC Classic ..

123 Kč

Rayman Origins

Rayman Origins

Legendární postavička Rayman se k nám vrací v high definitions v plné co-op akci pro 4 hráče. Tvůrce této nesmrtelné postavy Michel Ancel asi netušil,..

208 Kč

Resident Evil 6

Resident Evil 6

Resident Evil 6 slibuje další dramatický a děsivý zážitek plný akce a strachu. Bude to vůbec první hra v celé sérii, kde se spojí hrdinové Leon a Chri..

533 Kč

Poslední zobrazené

Ankh 2 Srdce Osirise

Ankh 2 Srdce Osirise

"Ankh: Srdce Osirise je samostatně hratelným rozšířením k adventuře Ankh, které nabídne celkem 15 lokací, přičemž zhruba polovina z nich je zbrusu nov..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem