• Anna's Quest
Draci, čarodějnice, trollové... Annu nikdo nezastaví. Probíjí si cestu vpřed díky telekinezi, neobvyklému využívání mučících nástrojů, vlohám k improvizaci a s pomocí temné lišky. Paktuje se s mrtvými, likviduje pivní zásoby místních hospod a zavírá za mříže staré dámy...
Svět debutu autora Dane Kramse v oblasti vývoje her není tak roztomilý, jak by se mohlo zdát. Ale Anna opravdu je dokonalá – nebo ne? Všechno to začíná osvobozením mluvícího plyšového medvěda...
Anna’s Quest skrývá ručně kreslený, drsný příběh s pořádnou dávkou sebeironie.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Anna's Quest

  • 309 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 308

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Dont Starve Together

Dont Starve Together

Přežít v tajuplném světě temné magie, nevysvětlitelných událostí a hrůzných monster není žádná legrace. Proto každý hráč jistě ocení možnost pozvat si..

348 Kč

Devil May Cry HD Collection

Devil May Cry HD Collection

Populární a stylové akční hry jako je Devil May Cry, Devil May Cry 2, a Devil May Cry 3 Special Edition se vrací zpět na Vaše zařízení v kompletní kol..

724 Kč

Mafia 2 DLC Pack Joes Adventures

Mafia 2 DLC Pack Joes Adventures

Hra začíná zatčením Vita. Joe se ho z toho samozřejmě snaží vysekat, ale ani Luca mu nepomůže a Vito se vězení nevyhne. Následně začíná Joeovo vlastní..

132 Kč

Depth

Depth

U pobřeží dnešního Mexika se tým nebojácných potápěčů připravuje na vylovení pokladu z nebezpečných vod, kde vládnou žraloci. Se svou harpunou se vydá..

325 Kč

Poslední zobrazené

Anna's Quest

Anna's Quest

Draci, čarodějnice, trollové... Annu nikdo nezastaví. Probíjí si cestu vpřed díky telekinezi, neobvyklému využívání mučících nástrojů, vlohám k improv..

309 Kč Cena bez DPH: 309 Kč

Platební možnosti

Imagem