• Bonzo
Bonzo je mladý uličník a hrozný student, který jde do blázince navštívit svého učitele, pana Horrowitze, a následkem neznámé katastrofy se ocitne ve starověkém Řecku. Obyvatelé starověkého Řecka si ho spletou s řeckým hrdinou, mladým Herkulem. Jako Herkules musí splnit mnoho úkolů a užije si spoustu zábavy než se vrátí zpět domů.
Detailní 3D prostředí
40 různých lokací (moderní blázinec, starověká řecká ponorka, palác na Olympu a vesnice,...

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bonzo

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Firewatch

Firewatch

Ve Firewatch se hráči podívají do Wyomingské divočiny, kam se hlavní hrdina uchyluje v rámci vypořádání se s životními neúspěchy a kde pracuje jako po..

460 Kč

Obscuritas

Obscuritas

Sarah zdědí venkovský dům svého prastrýce, netuší ovšem, jaké tajemství tenhle záhadný dům ukrývá. Ocitá se tak ve světě plném nebezpečí, krvelačných ..

213 Kč

Botanicula

Botanicula

Amanita Design je české nezávislé herní vývojářské studio, které se specializuje na produkci adventure her. Poznávacím znamením tvorby Amanita Design ..

264 Kč

Insanely Twisted Shadow Planet

Insanely Twisted Shadow Planet

V této šíleně Twisted, 2-D akční adventuře musíte prozkoumat jedinečné prostředí a bitevní kakadu a udělat si cestu do středu tajemné stínové planetě!..

121 Kč

Poslední zobrazené

Bonzo

Bonzo

Bonzo je mladý uličník a hrozný student, který jde do blázince navštívit svého učitele, pana Horrowitze, a následkem neznámé katastrofy se ocitne ve s..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem