• Cognition An Erica Reed Thriller GOTY
Do čtveřice epizod rozdělená klasická adventura, na kterém se podílela v roli konzultantky scénáře Jane Jansen (série Gabriel Knight). Adventura s ručně malovanou grafikou od komixového výtvarníka Romano Molenaar sází na atmosféru a detektivní práci hlavní představitelky Ericy Reed, bostonské agentky FBI. Ta ztratila bratra, který byl jednoho dne nalezen jako oběť dosud nevypátraného sériového vraha. Mimo detektivní práce však Erica disponuje i zvláštními schopnostmi nebo spíše nadáním. Dokáže vidět minulost, když se dotkne určitého objektu, což ji v úkolu vyhledání vraha nejednou pomůže.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Cognition An Erica Reed Thriller GOTY

  • 102 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 102

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

PewDiePie Legend of the Brofist

PewDiePie Legend of the Brofist

PewDiePie: Legend of Brofist je plošinovka, ve které zachraňujete ztracené diváky, překonáváte překážky a to ve světě mopsíků a výbušných sudů. Hra r..

231 Kč

Zaklínač 3 Expansion Pass

Zaklínač 3 Expansion Pass

Expansion Pass je předplatné, které vám časem zpřístupní dvě výpravná dobrodružství zasazená do živoucího světa profesionálního lovce příšer Geralta z..

589 Kč

Resident Evil 6

Resident Evil 6

Resident Evil 6 slibuje další dramatický a děsivý zážitek plný akce a strachu. Bude to vůbec první hra v celé sérii, kde se spojí hrdinové Leon a Chri..

533 Kč

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Edition

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Edition

Rise of the Tomb Raider je hra plná dech beroucích akčních momentů zasazených do těch nejkrásnějších a nejnehostinějších prostředí na světě. Připravte..

353 Kč

Poslední zobrazené

Cognition An Erica Reed Thriller GOTY

Cognition An Erica Reed Thriller GOTY

Do čtveřice epizod rozdělená klasická adventura, na kterém se podílela v roli konzultantky scénáře Jane Jansen (série Gabriel Knight). Adventura s ruč..

102 Kč Cena bez DPH: 102 Kč

Platební možnosti

Imagem