• Outlast
Příběh hry se bude motat kolem psychiatrické léčebny Mount Massive Asylum, která byla znovuotevřena díky sponzorskému daru nadnárodní korporace Murkoff Corporation, která zde chce pomáhat nemocným a zároveň provádět výzkum. Inu, víme, jak tyhle záměry končí. Zjistí to i Miles Upshur, který se do zařízení vloupá a zjistí, že to, co se tu děje je někde na pomezí vědy, náboženství a něčeho zcela cizího. Teď ale musí utéct a přežít celý tenhle psychotický výlet.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Outlast

  • 121 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 121

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Horror Package

Horror Package

Balíček obsahuje:1953 - KGB UnleashedBloodbathPassing Pineview ForestPineview DriveThem - The SummoningWarehouse and Logistics Simulator..

169 Kč

L.A. Noire DLC Bundle

L.A. Noire DLC Bundle

L.A. Noire DLC Bundle vám dá přístup k následujícímu stahovatelnému obsahu pro L.A. Noire:The Broderick Detective SuitCole Phelpsovi vylešuje jeho sch..

136 Kč

Beasts of Prey

Beasts of Prey

Online střílečka Beasts of Prey čerpá zkušenosti z her jako DayZ či RUST, sama je však obohacena o originální prostředí dinosaurů a náhodně generovaný..

446 Kč

Mafia III Rodinný úplatek DLC

Mafia III Rodinný úplatek DLC

Rodinný úplatek nabídne tři nová auta a tři zbraně.Od Vita Scaletty samopal Trench 1938 a vůz Smith Moray MX100. Šéfka Haiťanů Cassandra svoje dary oz..

72 Kč

Poslední zobrazené

Outlast

Outlast

Příběh hry se bude motat kolem psychiatrické léčebny Mount Massive Asylum, která byla znovuotevřena díky sponzorskému daru nadnárodní korporace Murkof..

121 Kč Cena bez DPH: 121 Kč

Platební možnosti

Imagem