• 7,62 High Calibre + Brigade E5 New Jagged Union
7,62 High Calibre je taktická hra s prvky RPG hry. Staň se velitelem jednotky žoldáků a chyť ruského kapitalistu, který utekl do Algeiry ležící někde v Jižní Americe. Tamní boje ještě vylepší hratelnost.7,62 High Calibre více než čtyřicet hodin hraní, během niž spolu s pomocníky budeš řešit různé mise. Klíčem k úspěchu je výběr spolubojovníků a poradců. Do svých řad můžeš začlenit téměř třicet společníků s různými dovednostmi, vlastnostmi atd. Budeš mít k dispozici více než 100 typů zbraní, které je možné modifikovat. V 7,62 High Calibre je bojový systém, založen na inteligentní pauze.Charakteristické rysy:Více než 40 hodin zábavyNávyková hratelnostTaktická hra s prvky RPGVzrušující miseInteligentní pauzy během bojůVíce než 100 typů zbraní, které je možné modifikovatBrigade E5: New Jagged UnionBrigade E5: New Jagged Union je taktická hra, která vrhá hráče uprostřed občanské války na malý tropický ostrov Palinero. Tvojí misí bude sestavení týmu žoldáků a převzetí kontroly nad zemí pohybují se na pokraji katastrofy. Brigade E5 umožňuje hráči sledovat akci ze tří různých pohledů (dle volby stran konfliktu) nebo fungování mimo jakýkoliv politický rámec a věnování se se pouze svým vlastním ambicím. Celá hra je založena na inovativním bojovém systému - SPM (režim Smart pause), který kombinuje nejlepší prvky tahové hratelnosti a RTS.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

7,62 High Calibre + Brigade E5 New Jagged Union

  • 212 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 211

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Assassins Creed Freedom Cry Standalone Game

Assassins Creed Freedom Cry Standalone Game

K hraní není potřeba základní hru Assassins Creed IV.Netradiční a oceňované DLC Freedom Cry pro tolik populární Assassins Creed IV je v podstatě samos..

370 Kč

Mass Effect 4 Andromeda

Mass Effect 4 Andromeda

Nový Mass Effect, který nastartuje novou trilogii, s pořadovým číslem čtyři! Připravovaný Mass Effect bude rozmanit..

309 Kč

Hatred

Hatred

Kontroverzní střílečka Hatred má stanovené přesné datum vydání. Za chladnokrevného antagonistu, který je naplněn nenávistí proti lidstvu, si budete mo..

168 Kč

Torchlight II

Torchlight II

Torchlight je zpátky. Cenami ověnčené akční RPG, se znovu vrací do hráčských domovů. Hru Torchlight II hráčům zprostředkovávají tvůrci takových titulů..

426 Kč

Poslední zobrazené

7,62 High Calibre + Brigade E5 New Jagged Union

7,62 High Calibre + Brigade E5 New Jagged Union

7,62 High Calibre je taktická hra s prvky RPG hry. Staň se velitelem jednotky žoldáků a chyť ruského kapitalistu, který utekl do Algeiry ležící někde ..

212 Kč Cena bez DPH: 212 Kč

Platební možnosti

Imagem