• 7,62 High Calibre
7.62 je taktická akční hra, sequel Brigade E5, podobná klasickým titulům jako je Jagged AllianceTM, X-ComTM, a Silent StormTM. Profesionální žoldák pátrá po ruské "obchodníkovi", který ukradl hromadu peněz svým "kolegům" a utekl do Latinské Ameriky, aby se zde skryl před trestem. Tenhle jednoduchý úkol se však brzy změní v intenzivní a nebezpečné dobrodružství, při kterém bude třeba brát mimo běžné věci v potaz také další faktory - komplikovanou politickou situaci, boje mezi místní armádou a rebely, nemluvě o nezbytnosti dobře si vybrat nejenom své spojence, ale taktéž své nepřátele. Sequel Brigade E5: Nová Jagged Union, nejlepší strategická hra podle GameLand Award 2005, "Best Computer Games", "GameLand" a "Game World Navigator" magazínů.SPM (Smart Pause Mode) soubojový systém kombinuje RTS dynamiku s plánováním vašich kroků ve hře na tahy.Přes 150 přesně modelovaných palných zbraní s možností jejich dalšího vylepšení.Různé tipy munice stejně jako rozsáhlý výčet vybavení.Nelineární příběh vám dává možnost učinit vlastní volby a dosáhnout tak jednoho z mnoha konců hry.Přes 30 žoldáků.Vylepšení grafický engine.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

7,62 High Calibre

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Mass Effect 2

Mass Effect 2

Dva roky poté, co velitel Shepard odrazil invazi Smrťáků s cílem zničit veškerý život, se objevuje nový záhadný protivník. Na hranicích známého vesmír..

163 Kč

The Plan

The Plan

The Plan lze popsat jako kombinaci real-time strategie a akční adventury. Hráč v ní ztvární roli vůdce týmu zlodějů, složeného z experta na výbušniny,..

94 Kč

Fallout 4 Far Harbor

Fallout 4 Far Harbor

Další případ detektivní agentury Valentine’s vás pošle pátrat po mladé ženě a tajné kolonii synthů. Odcestujte z pobřeží Maine na tajemný ostrov Far H..

309 Kč

Far Cry 2 Fortunes Edition

Far Cry 2 Fortunes Edition

Far Cry 2: Fortune's Edition obsahuje základní hru Far Cry 2 a nejnovější patche a také DLC Fortunes.Jste námezdní pistolník, který je uvězněn v afric..

320 Kč

Poslední zobrazené

7,62 High Calibre

7,62 High Calibre

7.62 je taktická akční hra, sequel Brigade E5, podobná klasickým titulům jako je Jagged AllianceTM, X-ComTM, a Silent StormTM. Profesionální žoldák pá..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem