• 8Days
Svět je od počátku historie lidí ovládán temnými silami. Ti, kdož jsou pod jejich přímým velením, jim říkají Masters of Mankind. Tyto síly udělají vše proto, aby ochránily své zájmy. Klidně i rozpoutají válku.Ve hře 8DAYS představují společnost G.O.D. (Gold, Oil and Diamons, s r.o.) a časopis 8DAYS dva moderní nástroje k ovládání mas. G.O.D. slouží v první řadě k udržení pořádku a 8DAYS se stará o ovlivňování veřejného mínění. Ve hře 8DAYS se ujmete role postav jménem Lola „Wasp“ a Mike „Ghost“, kteří patří k žoldákům G.O.D.Mike „Ghost“ Doe (40 let) se narodil v australské divočině, kde člověka může cokoliv zabít, a tak z něj vyrostl muž, který je expertem na přežití. Z jedné nehody v dětství má popálenou tvář.Pracoval v přestrojení a je pohřešován od jedné operace v rámci druhé války v Zálivu. Podle posledních informací tajných služeb byl viděn během operace na záchranu rukojmích v moskevském divadle v roce 2002.Lola „Wasp“ Cruz (24 let) se narodila v horách Chiapasu a jejím mentorem byl subcomandante Juanes. Přežila přepadení polovojenskými jednotkami v roce 2013, během kterých byl zabit její mentor.Od té doby se pohybuje stíny s cílem vypořádat se se skrytými silami, které zabily jejího mentora.Vaším prvním úkolem coby žoldáka je přesunout se na východ a skoncovat embargem na vývoz rýže, kvůli kterému si vyšší třída na západě nemůže dopřávat sushi. Musíte přesvědčit místního vojenského diktátora, aby embargo zrušil.Během misí jako žoldáci G.O.D. se musíte takových problémům postavit čelem a ukončit je… Jste ochotni do toho jít?Prvky:Dual-stick střílečkaVysoká znovuhratelnost: každá kapitola má spoustu skrytých tajemství. Design levelů umožňuje hráčům projít levelem pokaždé jinak.Single-player a lokální multiplayer pro 2 hráče.Obsahuje pevné 2D arkádové mechanismy s 3D ovládáním (kombinace myši a klávesnici a gamepad se dvěma joysticky).

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

8Days

  • 201 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 201

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky se odehrává v roce 2011, jeden rok před událostmi z originální S.T.A.L.K.E.R. hry. Skupina stalkerů, poprvé, dosáhla samotné..

120 Kč

F.E.A.R. Gold Edition, Fear

F.E.A.R. Gold Edition, Fear

Obsahuje základní hru F.E.A.R. a datadisky Extraction Point a Perseus Mandate.F.E.A.R. (First Encounter Assault and Recon) je střílečka z vlastního po..

121 Kč

Insanely Twisted Shadow Planet

Insanely Twisted Shadow Planet

V této šíleně Twisted, 2-D akční adventuře musíte prozkoumat jedinečné prostředí a bitevní kakadu a udělat si cestu do středu tajemné stínové planetě!..

121 Kč

Quantum Break

Quantum Break

Quantum Break vás vtáhne do světa, ohroženého v samotných základech existence. Kvůli nepovedenému experimentu na půdě americké univerzity ve městě Riv..

337 Kč

Poslední zobrazené

8Days

8Days

Svět je od počátku historie lidí ovládán temnými silami. Ti, kdož jsou pod jejich přímým velením, jim říkají Masters of Mankind. Tyto síly udělají vše..

201 Kč Cena bez DPH: 201 Kč

Platební možnosti

Imagem