• A Blind Legend
To je první dobrodružná akční hra bez obrazu – uši v ní nahrazují oči!Objev originální, inovativní smyslový zážitek za použití obouušního zvuku 3D.SLUCHÁTKA JSOU NUTNÁ!ZVUKOVÁ HRA JE PLNĚ DOSTUPNÁ OSOBÁM NEVIDOMÝM A SLABOZRAKÝMTvé oči ti nepomůžou.Tak je teda zavři, zaostři svůj sluch a meč…A poddej se epické a nebezpečí plné iniciaci.Prožívej dobrodružství Edwarda Blakea, slavného nevidomého rytíře! Vedený svou dcerou Louise musíš najít cestu a vyhýbat se mnoha nástrahám, a přitom budeš putovat přes Království Vysokého Hradu a bojovat s nebezpečnými protivníky!Tato zásadní hra je plně dostupná osobám, které mají problémy se zrakem, a je určená pro každého, kdo má zájem o originální, vtahující smyslovou zkušenost, které je dosaženo pomocí skvělé videohry. A jelikož se hráč vtěluje do hlavního hrdiny, může tento titul napomoci veřejnému mínění být mnohem vnímavější vůči tomuto druhu zdravotních problémů.Tato hra typu hack&slash, s doplňkem heroické fantasy, využívá inovativní technologii obouušního zvuku, který nabízí uchvacující zvukový 3D obraz krajiny a oživuje hrdiny a činnosti kolem hráče – tak, jako by hráč byl ve hře!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

A Blind Legend

  • 179 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 179

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Arma Gold Edition

Arma Gold Edition

ARMA Gold je balíček ARMA: Armed Assault a datadisku ARMA: Queen’s Gambit.ARMA je taktická vojenská střílečka z první osoby s mnoha prvky realismu a s..

118 Kč

Call of Duty 4 Modern Warfare

Call of Duty 4 Modern Warfare

Pc hra Call of Duty 4: Modern Warfare je akční FPS thriller, který hráči do rukou vrazí poměrně bohatý arsenál nejmodernějších a nejsilnějších zbraní,..

202 Kč

Assassins Creed Brotherhood

Assassins Creed Brotherhood

Assassins Creed: Brotherhood - v tomto díle se Ezio přesune do Říma, kde bude muset se svou skupinou hašašínů zaůtočit na představitele zkorumpovaných..

398 Kč

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered

Hra Fahrenheit (v Severní Americe známá jako Indigo Prophecy) byla vydaná v roce 2005 a znamenala průlom v interaktivním vyprávění příběhu, protože ba..

168 Kč

Poslední zobrazené

A Blind Legend

A Blind Legend

To je první dobrodružná akční hra bez obrazu – uši v ní nahrazují oči!Objev originální, inovativní smyslový zážitek za použití obouušního zvuku 3D.SLU..

179 Kč Cena bez DPH: 179 Kč

Platební možnosti

Imagem