Příběh hry Alice: Madness Returns začíná v okamžiku, kdy Alici silně popálil požár na těle i na duši. Poté byla umístěna do azylu v Rutledge, což jí mělo pomoci odprosit se od reálného utrpení duševní cestou do světa fantazie. Po deseti letech se má opět vrátit do starého života, ale stále si nese velké psychické následky… V okamžiku, kdy je Alice propuštěna z léčebného zařízení do péče běžného psychiatra bohužel stále trpí děsivými halucinacemi, které jí zamlžují realitu běžného světa. Její mysl je v troskách, a ona sama není schopna vyřešit neurózy a její podivné vzpomínky, sny či vize.
Její přemístění do Londýna zdá se jenom přidalo palčivému utrpení na intenzitě. Snad jí bude lépe ve světě fantazie, tam je vždycky dobře. Cestuje tam, protože reálný svět jí nemůže nabídnout bezpečí a pravdu o minulosti. V její nepřítomnosti se ale ve světě fantazie cosi změnilo. Zlý démon sestoupil i na její poslední útočišt..

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Alice Madness Returns

  • 393 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 392

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Borderlands 2 Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack

Borderlands 2 Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack

Dopřejte hře Borderlands 2 zbrusu novou úroveň. Ultimate Vault Hunter's Upgrade vám umožňuje užít si Borderlands 2 na maximum. V rámci tohoto balíku s..

174 Kč

Fallout 3 Game of the Year Edition

Fallout 3 Game of the Year Edition

Fallout 3 Game of the Year Edition - díky zvláštnímu vydání hry Fallout 3: Game of the Year Edition si užije..

168 Kč

Street Fighter 30th Anniversary Collection

Street Fighter 30th Anniversary Collection

Fanoušci série mohou oslavit 30 letou historii díky bohatým popisem postav, obrovskému režimu Museum, ve kter&eacut..

532 Kč

The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter

Detektiv Paul Prospero, který se specializuje na okultní jevy, obdrží od jistého Ethana Cartera znepokojivý dopis. Uvědomí si, že je chlapec ve velkém..

191 Kč

Poslední zobrazené

Alice Madness Returns

Alice Madness Returns

Příběh hry Alice: Madness Returns začíná v okamžiku, kdy Alici silně popálil požár na těle i na duši. Poté byla umístěna do azylu v Rutledge, což jí m..

393 Kč Cena bez DPH: 393 Kč

Platební možnosti

Imagem