• Alien Rage Unlimited
Rozpoutejte vztek mocných zbraní a propalte si cestu armádou mimozemšťanů, kteří se nezastaví, dokud vás nedostanou! Probojujte se 14 intenzivními úrovněmi a připravte se na srážku se zástupem nesmírně obrovských bossů, kteří otestují každou vaši schopnost.
Každá z vašich 10 zbraní se pyšní dvěma palebnými režimy a věřte, že budete potřebovat všechny. Bojem zocelení mimozemšťané na vás budou útočit zpoza každého rohu pomocí různých zákeřných taktik a útočných pohybů. Skvělá moderní grafika, úžasná fyzika, zničitelné prostředí… Zažijte vskutku napínavou střílečku ze staré školy!
Široká škála mimozemšťanů včetně pěšáků, válečníků, létajících dronů a pavoukůSouboje s obrovskými bossy – Přes 21 typů nepřátel včetně 8 nesmírně velkými bossy, které musíte zničit ve 14 úrovníchSilný zážitek s 10 mocnými zbraněmi, přičemž každá má dva palebné režimyVelké odměny za přesně mířené střely, zásahy do hlavy a přesnou střelbuHráčem spouštěné destrukce prostředí a kryty pomáhají při postupu úrovníSkvělá moderní grafika, úžasná fyzika, zničitelné prostředí

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Alien Rage Unlimited

  • 120 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 120

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Tom Clancys Ghost Recon Wildlands Gold Edition

Tom Clancys Ghost Recon Wildlands Gold Edition

Zlatá edice Tom Clancy's Ghost Recon: Wildland pro PC obsahuje základní plnou hru a season pass, který vám zpřístupní dvě rozsáhlá DLC, které v budouc..

1 773 Kč

Beasts of Prey

Beasts of Prey

Online střílečka Beasts of Prey čerpá zkušenosti z her jako DayZ či RUST, sama je však obohacena o originální prostředí dinosaurů a náhodně generovaný..

454 Kč

Watch Dogs

Watch Dogs

Open-world akční adventura pod taktovkou Ubisoft Montreal a týmu složeného z nejlepších odborníků ve sv&eacu..

180 Kč

Resident Evil Origins Collection

Resident Evil Origins Collection

Resident Evil Origins Collection přináší 2 legendární hry z videoherní série Resident Evil - RESIDENT EVIL HD REMASTER a RESIDENT EVIL 0 HD. Díky rema..

370 Kč

Poslední zobrazené

Alien Rage Unlimited

Alien Rage Unlimited

Rozpoutejte vztek mocných zbraní a propalte si cestu armádou mimozemšťanů, kteří se nezastaví, dokud vás nedostanou! Probojujte se 14 intenzivními úro..

120 Kč Cena bez DPH: 120 Kč

Platební možnosti

Imagem