• Alien Shooter
Živoriace lidstvo, které si svou krví vydobylo malý kus země, kde může existovat. Hordy krvelačných vetřelců s instinktem zabijáka, jejichž jediným cílem je čerstvá krev. Vydejte se do podzemních komplexů a najděte příčinu a původ celé katastrofy. Nechceme po Vás toho hodně, stačí když ... zachráníte svět!
Alien Shooter je čistokrevná střílečka, na kterou jste byli zvyklí na starých osmibitových počítačích. Hra si Vás totiž zcela podmaní svou maximální hratelností a zábavností. Hra nabízí celkem tři epizody a režim Boj o přežití, kde se budete snažit přežít co nejdéle a zemřít co nejpozději.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Alien Shooter

  • 64 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 63

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Condemned Criminal Origins

Condemned Criminal Origins

Jako detektiv FBI budete ve hře Condemned: Criminal Origins neúnavně stíhat sériové vrahy v městském prostředí plném sociopatů jednajících za hranicí ..

297 Kč

Crysis 2

Crysis 2

2023, New York.Od událostí z prvního Crysis uplynuly tři roky a mimozemšťanům se za tu dobu povedlo rozpoutat další světovou válku. Válčí se v brazils..

168 Kč

Grand Theft Auto IV, GTA 4

Grand Theft Auto IV, GTA 4

Hlavní hrdina, Nico Bellis, je chudý, válečný veterán, který ze všeho nejvíc touží utéct před svým životem a zapomenout na minulost. Proto když mu jeh..

213 Kč

Dino D-Day

Dino D-Day

Dino D-Day je multiplayerová střílečka, která má rozvířit stojaté vody her z druhé světové války. Hra je zasazena do roku 1942, kdy se nacistům povedl..

92 Kč

Poslední zobrazené

Alien Shooter

Alien Shooter

Živoriace lidstvo, které si svou krví vydobylo malý kus země, kde může existovat. Hordy krvelačných vetřelců s instinktem zabijáka, jejichž jediným cí..

64 Kč Cena bez DPH: 64 Kč

Platební možnosti

Imagem