• Aliens Colonial Marines
Připojíte se k jednotce americké koloniální námořní pěchoty, která se chystá čelit útoku mimozemšťanů, intenzivnějšímu a strašlivějšímu než kdy dřív. Gearbox ve spolupráci se Segou přináší originální příběh z pera uznávaných autorů Bradleyho Thompsona a Davida Weddlea, jenž se vyznačuje sugestivní atmosférou, kterou jinak známe spíše z filmů. Díky nejnovějším technologiím přináší hra zcela nový, interaktivní zážitek ze setkání.
Jako člen elitní jednotky budete mít k dispozici jak klasické zbraně, známé z podobných her (od pulsních pušek až po plamenomety), tak i zbrusu nové vybavení a dovednosti. Bojový systém je založen na skupinovém boji, takže budete muset využít vše, co budete mít k dispozici. Děj se odehrává ve stísněných prostorách a hrůzyplnou atmosféru ještě umocňuje jak působivý soundtrack, tak i četná překvapení a šoky. Příběh hry můžete hrát jak sami, tak i v kooperativním režimu pro celkem čtyři hráče, s nimiž můžete sdílet hororovou atmosféru. V tomto režimu se každý z vás stane členem koloniální námořní pěchoty a v každé misi sehraje důležitou roli.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Aliens Colonial Marines

  • 397 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 397

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Far Cry 4 Season Pass

Far Cry 4 Season Pass

Season Pass odemkne všechny následující DLC ke hře Far Cry 4. Pro aktivaci je vyžadována základní hra Far Cry 4!The SyringeEscape from Durgesh PrisonH..

353 Kč

Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition

Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition

LEGACY EDICE OBSAHUJE:hru Call of Duty: Infinite Warfarehru Call of Duty 4: Modern Warfare REMASTEREDSérie Call of Duty míří tam, kam se doposud odváž..

651 Kč

Warhammer 40,000 Space Marine

Warhammer 40,000 Space Marine

Warhammer 40.000: Space Marine je hrou patřící do obrovského universa, ze kterého čerpají vývojáři, tvůrci i spisovatelé už celou řádku let. A v té na..

95 Kč

Blockland

Blockland

Blockland je sandbox hra bez stanovených cílů, což hráčům umožní svobodně postavit komplikované struktury. Hráči budují uvnitř virtuálního světa pomoc..

309 Kč

Poslední zobrazené

Aliens Colonial Marines

Aliens Colonial Marines

Připojíte se k jednotce americké koloniální námořní pěchoty, která se chystá čelit útoku mimozemšťanů, intenzivnějšímu a strašlivějšímu než kdy dřív. ..

397 Kč Cena bez DPH: 397 Kč

Platební možnosti

Imagem