Obsahuje:
Aliens vs. PredatorAliens vs. Predator: Swarm Map PackAliens vs. Predator: Bughunt Map Pack
Aliens vs Predator je pokračování série, kterou dostalo na starost studio Rebellion, jenž v roce 1999 přišlo s prvním dílem. Základní koncept hry je stále stejný, na výběr dostanete ze tří postav - Mariňák, Predátor a Vetřelec, kde každý z nich disponuje jinými vlastnostmi a stylem hraní. V kampani narazíte často na mapu, kterou jste již za jiný charakter dohráli, naštěstí se však díky rozdílnosti charakterů hraje jinak.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Aliens Vs Predator Collection

  • 449 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 448

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Dungeon Defenders

Dungeon Defenders

Dungeon Defenders jsou zvláštním mixem mezi kooperativní akční RPG a Tower defense hrou. Na počátku si hráč zvolí jednu ze čtyř nabízených postav (kou..

398 Kč

Mercenary Kings

Mercenary Kings

V této zběsilé 2D akční hře ala "Metal Slug" jste součástí jednotky Mercernaries Kings, nejzkušenějšího týmu nájemních vojáků na Zemi, ale když Vaši k..

139 Kč

Arma II Army of the Czech Republic, Arma 2

Arma II Army of the Czech Republic, Arma 2

DLC k Arma 2: Combined Operations (spojení Arma 2 a Arma II: Operation Arrowhead), které do hry přidává jednotky armády České Republiky a kampaň o dev..

123 Kč

Manhunt

Manhunt

Zabili Cashe. A teď mají v úmyslu to udělat znovu.Amerika je plná zkrachovalých a zanedbaných měst, ve kterých vládne anarchie a zvůle. V Carcer City ..

112 Kč

Poslední zobrazené

Aliens Vs Predator Collection

Aliens Vs Predator Collection

Obsahuje:Aliens vs. PredatorAliens vs. Predator: Swarm Map PackAliens vs. Predator: Bughunt Map PackAliens vs Predator je pokračování série, kterou do..

449 Kč Cena bez DPH: 449 Kč

Platební možnosti

Imagem