• Armored Warfare 7 Days premium
Taktická online akční hra věnující se tankům a obrněným vozidlům nasazovaným v období od roku 1950 až po současnost. Hráč se v roli soukromého vojenského kontraktora může účastnit PVE (hráči proti botům) nebo PVP co-op bitev (hráči proti hráčům). Hra je velmi často a právem srovnávána s World of Tanks, odkud si vzala mnoho inspirace. Obsidian však do své hry přidal mnoho vlastních nápadů a mechanismů, ze kterých si na oplátku bere inspiraci Wargaming.
V Armored Warfare nejsou vozidla rozdělena do stromů podle zemí. Tanky a obrněná vozidla si kupujete od dealerů, z nichž každý má jiný výběr techniky. Zakoupené stroje můžete vylepšit pomocí upgradů. Ty, oproti World of Tanks, nejsou limitovány pouze interními moduly a jsou pro každé vozidlo jiné. Dalších vylepšení dosáhnete pomocí retrofitů, které se dělí na čtyři kategorie: palebná síla, pancíř, mobilita a technologie. Vylepšit následně můžete i samotné retrofity. Nechybí perky posádky, široký výběr munice a samozřejmě ani rozličné konzumovatelné předměty (hasící přístroje, lékárničky a podobně). Vozidla se dělí do pěti základních tříd: hlavní bitevní tanky, lehké tanky, obrněná bojová vozidla, stíhače tanků a samohybné dělostřelectvo. Hráč si kromě svého obrněného arzenálu spravuje také svoji základnu. Začíná s jedinou garáží a postupně přidává nové budovy, které mu poskytnou různé bonusy.
Hrát je možno zcela zdarma a je zde klasický systém tří měn. Za kredity pořizujete vozidla, vylepšení, munici a vybavení. Za reputaci odemykáte přístup k novým vozům a vylepšením. Prémiovou měnu reprezentují zlaťáky, za které si můžete obstarat prémiový účet a vozidla. Zlaťáky je možno konvertovat na kredity a jsou potřebné pro převod běžné reputace na globální.

Premium účet na 7 dní přináší 50% zvýšení odměn reputací a creditů z každé bitvy!
Na 1 účet lze použít pouze 1 tento kód!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Armored Warfare 7 Days premium

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Escapists

The Escapists

The Escapists je vtipnou a neskutečně chytlavou hrou. Je to jedna z nejhumornějších her za dlouhou dobu...

122 Kč

Mortal Kombat Komplete Edition

Mortal Kombat Komplete Edition

Po staletích turnaje Mortal Kombat císař Shao Kahn porazil Raidena a jeho spojence.Raiden, který čelí konečnému vyhynutí civiizace a má poslední šanci..

168 Kč

Outland Special Edition

Outland Special Edition

Svět je na pokraji zkázy a zachránit jej může pouze jediný muž. Když se mu začnou zdát sny o dávné minulosti, vyhledá šamana, aby mu divné vize vysvět..

163 Kč

Alien Shooter 2 Reloaded

Alien Shooter 2 Reloaded

Pokračování série her Alien Shooter zasazeného do stejného prostředí, ovšem tentokrát zamořeného infekcí zombie.Za zabíjené stovky a tisíce (doslova) ..

105 Kč

Poslední zobrazené

Armored Warfare 7 Days premium

Armored Warfare 7 Days premium

Taktická online akční hra věnující se tankům a obrněným vozidlům nasazovaným v období od roku 1950 až po současnost. Hráč se v roli soukromého vojensk..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem