Assassin’s Creed 2 je pokračováním titulu, který se stal nejrychleji prodávanou novou značkou v herní historii. A i když měl první dil co zlepšovat, tak se druhý díl stal netrpělivě očekávaným titulem od vývojářů z Ubisoft Montreal. Assassin ponechává herní základ, který přinesl prvnímu dílu takový ohromný úspěch a představuje nové zážitky, které hráče překvapí a postaví před nové výzvy. Tvůrci také vyslyšeli hráčské připomínky a pokusili se v mnoha věcech herní mechanismy přetvořit.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed 2

  • 264 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 263

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Escapists 2 Season Pass

The Escapists 2 Season Pass

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry The Escapists 2 na platformě Steam. Získej doplňkový obsah k Escapists 2 díky Season Pass. Ověř si, na co máš,..

212 Kč

Arma II, Arma 2

Arma II, Arma 2

Druhý díl taktické akce ArmA: Armed Assault staví na hratelnostním základu, který zavedla již v roce 2001 Operation Flashpoint: Cold War Crisis z díle..

123 Kč

Legacy of Kain Collection

Legacy of Kain Collection

Kolekce obsahuje:Blood Omen 2: Legacy of KainLegacy of Kain: DefianceLegacy of Kain: Soul ReaverLegacy of Kain: Soul Reaver 2..

252 Kč

Dead Cells

Dead Cells

Dead Cells je další zástupce rogue like her, které vás nechají s pobavení umírat u každého nového nepřítele či pasti, kterou si pro vás hra připravila..

662 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed 2

Assassins Creed 2

Assassin’s Creed 2 je pokračováním titulu, který se stal nejrychleji prodávanou novou značkou v herní historii. A i když měl první dil co zlepšovat, t..

264 Kč Cena bez DPH: 264 Kč

Platební možnosti

Imagem